Atak na brzuch

 

Trening ukierunkowany na wyrzeźbienie mięśni brzucha oraz zredukowanie poziomu tkanki tłuszczowej. Regularne ćwiczenia pomogą? osiągnąć efekt w postaci silnych i ładnie ukształtowanych mięśni brzucha.

Cel zajęć: doskonalenie koordynacji, zwiększenie siły, spalanie tkanki tłuszczowej, wzrost kondycji fizycznej

Dla kogo: dla wszystkich

Efekty: wyrzeźbiony brzuch

Poziom: początkujący *

Dostępność zajęć

w naszych klubach

Wrocław Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Bielany
  • Czwartek
  • 19:30 - 20:00 Adrianna Sys
Borek
  • Środa
  • 18:15 - 19:15 Kamila Wójcik
  • Niedziela
  • 18:15 - 19:15 Dawid Marczak
Domar
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 10:30 Arkadiusz Śmietański
  • Wtorek
  • 16:45 - 17:15 Patrycja Proskura
  • Środa
  • 08:00 - 08:30 Monika Ambrożej
  • Czwartek
  • 16:45 - 17:15 Anita Smulska
  • Sobota
  • 17:45 - 18:15 FA Team
Family Point
  • Poniedziałek
  • 17:45 - 18:00 Katarzyna Mościcka
Gagarina
  • Sobota
  • 12:00 - 12:30 Bartosz Czapla
Jupiter (Krzyki)
  • Niedziela
  • 18:00 - 19:00 Iwona Mrozek
Korona
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:00 FA Team
  • Środa
  • 09:30 - 10:00 FA Team
  • Czwartek
  • 20:45 - 21:15 Angelika Kobyłt
Maślicka
  • Wtorek
  • 08:30 - 09:00 Wenesa Porwańska
  • 21:00 - 21:30 Paulina Ziółkowska
  • Czwartek
  • 08:00 - 08:30 Julia Leszczyńska
Pasaż
  • Poniedziałek
  • 14:30 - 15:00 Jolanta Sobieraj
  • 20:00 - 20:30 Dorota Zagrobelna
  • Wtorek
  • 11:00 - 11:30 Klaudia Grzesiak
  • 14:30 - 15:00 Fitness Academy Team
  • 19:00 - 19:30 Klaudia Grzesiak
  • Środa
  • 14:30 - 15:00 Jolanta Sobieraj
  • 18:00 - 18:30 Adrian Śniegocki
  • Czwartek
  • 11:00 - 11:30 Klaudia Grzesiak
  • 14:30 - 15:00 Fitness Academy Team
  • 19:00 - 19:30 Jolanta Sobieraj
  • Piątek
  • 14:30 - 15:00 Jola Sobieraj
  • Sobota
  • 11:00 - 12:00 Patrycja Kalska
  • Niedziela
  • 11:00 - 12:00 Patrycja Kalska
Retro
  • Poniedziałek
  • 17:15 - 17:45 Michał Kaźmierczak
  • Środa
  • 18:15 - 18:45 Julia Łuczak
Rogowska
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 18:00 Agata Jędrzejczyk
  • Piątek
  • 19:00 - 20:00 Anna Grocholska
Sky Tower
  • Środa
  • 10:00 - 10:30 Mata Sobolewska
  • Piątek
  • 19:15 - 20:15 Marta Gutowska
Stare Miasto
  • Poniedziałek
  • 19:45 - 20:15 Jakub Łuczyński
  • Wtorek
  • 16:45 - 17:15 Sylwia Stwora-Petela
  • 19:15 - 20:15 Krystyna Klimowicz
  • 20:30 - 21:00 Agata Jędrzejczyk
Szybowcowa
  • Wtorek
  • 18:00 - 19:00 Mateusz Komendziński
  • Czwartek
  • 16:15 - 17:15 Marta Gutowska
Legnica Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Express Legnica
  • Poniedziałek
  • 16:15 - 17:15 Magda Głowiak
  • Wtorek
  • 09:15 - 10:15 Małgorzata Kozłowska
  • Środa
  • 16:15 - 17:15 Klaudia Jóźwiak
  • Czwartek
  • 09:15 - 10:15 Magda Głowiak

Odbierz darmowe wejście do klubu

Więcej