FA pump

Autorski program Fitness Academy. Trening wytrzymałościowo- siłowy z użyciem sztangi, o zróżnicowanym ciężarze, dopasowanym do możliwości ćwiczącego. Trening oparty na 3 miesięcznym programie ze specjalnie przygotowaną choreografią oraz muzyką (10 ścieżek muzycznych, każda na wybraną grupę mięśniową). Dobór i rodzaj ćwiczeń powoduje rozwój wytrzymałości siłowej. Trening nie powoduje przyrostu masy mięśniowej, ale uzyskanie efektu tzw.: „rzeźby mięśniowej”. Efektem jest wysportowana i szczupła sylwetka.

Cel zajęć: doskonalenie koordynacji ruchowej, zwiększenie siły, zwiększenie wytrzymałości, spalanie tkanki tłuszczowej, wzrost kondycji fizycznej, poprawa podstawowej wydolności krążeniowo-oddechowej

Dostępność zajęć

w naszych klubach

Wrocław Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Arkady Wrocławskie
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:25 Alcja
  • 20:30 - 21:25 Bartek
  • Wtorek
  • 09:30 - 10:25 Alicja
  • 19:30 - 20:25 Magda
  • Środa
  • 08:30 - 09:25 Alicja
  • 18:30 - 19:20 Daniela
  • Czwartek
  • 09:30 - 10:25 Alicja
  • 19:15 - 20:10 Iwona
  • Piątek
  • 09:30 - 10:25 Alicja
  • 19:30 - 20:25 Bartek
  • Sobota
  • 18:15 - 19:10 Bartek
  • Niedziela
  • 10:00 - 10:55 Bartek
Bielany
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 18:55 Justyna K.
  • Wtorek
  • 18:00 - 18:55 Anna B.
  • Środa
  • 20:00 - 20:55 Justyna K.
  • Piątek
  • 09:30 - 10:25 Justyna K.
  • 18:00 - 18:55 Ania B.
  • Sobota
  • 09:30 - 10:25 Justyna N.
Borek
  • Poniedziałek
  • 19:15 - 20:10 Magda K.
  • Piątek
  • 19:15 - 20:10 Dorota Z.
Domar
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:15 Sylwia
  • Czwartek
  • 10:30 - 11:30 Karolina
  • Piątek
  • 16:15 - 17:15 Sylwia
  • Sobota
  • 17:15 - 18:15 Kasia/Magda
  • Niedziela
  • 18:15 - 19:15 Agnieszka
Family Point
  • Poniedziałek
  • 10:30 - 11:25 Karolina
  • Wtorek
  • 11:30 - 12:25 Asia K.
  • 20:15 - 21:10 Magda K.
  • Środa
  • 18:15 - 19:10 Asia K.
  • Czwartek
  • 10:30 - 11:25 Asia K.
  • Sobota
  • 10:30 - 11:25 Klaudia
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:25 Magda K.
Gagarina
  • Środa
  • 08:15 - 09:10 Justyna N.
  • 17:15 - 18:10 Angelika K.
  • Piątek
  • 09:15 - 10:10 Justyna N.
  • 18:15 - 19:10 Dawid M.
  • Sobota
  • 16:15 - 17:10 Sylwia S.
  • Niedziela
  • 17:15 - 18:10 Justyna K.
Jupiter 24H (Krzyki)
  • Poniedziałek
  • 20:00 - 20:55 Bartek
  • Wtorek
  • 22:00 - 22:55 Bartek
  • Środa
  • 18:00 - 18:55 Bartek
  • Sobota
  • 11:00 - 11:55 Bartek
  • Niedziela
  • 19:00 - 19:55 Bartek
Korona
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:25 Magda D.
  • 20:15 - 21:10 Agata
  • Wtorek
  • 20:15 - 21:10 Angelika
  • Środa
  • 08:30 - 09:25 Michał
  • 18:15 - 19:10 Magda D.
  • 21:15 - 22:10 Agata
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:10 Agata
  • Piątek
  • 08:30 - 09:25 Michał
  • 19:15 - 20:10 Daniela
  • Sobota
  • 09:30 - 10:25 Magda K.
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:25 Agnieszka Król.
  • 17:15 - 18:10 Ewa
Marino
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 19:00 Patrycja P.
  • Wtorek
  • 17:00 - 18:00 Kamila K.
  • Środa
  • 18:00 - 19:00 Kamila K.
  • Czwartek
  • 09:00 - 10:00 Natalia K.
  • Piątek
  • 17:00 - 18:00 Aga K.
  • Sobota
  • 11:00 - 12:00 Aga K.
Pasaż
  • Poniedziałek
  • 09:00 - 10:00 Agata Rawicka
  • 19:00 - 20:00 Dorota Zagrobelna
  • Wtorek
  • 10:00 - 11:00 Anna Paulina Kurdyk
  • 18:00 - 19:00 Agata Rawicka / Przememysław Polakowski
  • Środa
  • 09:00 - 10:00 Marta Pajdzik
  • 17:00 - 18:00 Ola Trzynoga / Monika Kopińska
  • Czwartek
  • 10:00 - 11:00 Anna Paulina Kurdyk
  • 18:00 - 19:00 Agata Rawicka / Przemysław Polakowski
  • Piątek
  • 09:00 - 10:00 Marta Pajdzik
  • Sobota
  • 11:00 - 12:00 Patrycja Kalska
  • Niedziela
  • 11:00 - 11:00 Patrycja Kalska
Retro
  • Poniedziałek
  • 11:00 - 12:00 MARTA
  • 16:15 - 17:15 MAGDA
  • Wtorek
  • 19:15 - 20:15 BARTEK
  • Środa
  • 17:15 - 18:15 KLAUDIA K.
  • Piątek
  • 08:00 - 09:00 KAROLINA
  • 17:15 - 18:15 KLAUDIA K.
Rogowska
  • Poniedziałek
  • 16:00 - 17:00 Agata J.
  • Wtorek
  • 17:00 - 17:45 Magda St.
Sky Tower
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:30 SONIA
  • 18:15 - 19:15 SŁAWKA
  • Środa
  • 21:15 - 22:15 DANIEL
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:15 JUSTYNA K.
  • Sobota
  • 10:30 - 11:30 SŁAWKA
Stare Miasto
  • Wtorek
  • 17:00 - 17:55 Ania L.
  • Środa
  • 10:00 - 10:55 Sylwia S.
  • 17:00 - 17:55 Kasia Kan.
  • Czwartek
  • 17:00 - 17:55 Ania L.
  • Sobota
  • 18:00 - 18:55 Irena L.
  • Niedziela
  • 18:00 - 18:55 Marta G.
Strzegomska
  • Wtorek
  • 20:00 - 20:55 Marta G.
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:55 Bartek S.
  • Niedziela
  • 16:30 - 17:25 Aneta D.
Szybowcowa
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:25 Justyna
  • 18:15 - 19:10 Kamila
  • Wtorek
  • 09:30 - 10:25 Justyna
  • Środa
  • 09:30 - 10:25 Marcin
  • 19:15 - 20:10 Ela
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:10 Ela
  • Piątek
  • 08:30 - 09:25 Aneta
  • Sobota
  • 10:30 - 11:25 Sonia
  • 18:15 - 19:10 Marta
Legnica Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Express Legnica
  • Poniedziałek
  • 17:15 - 18:10 Magda
  • Środa
  • 08:15 - 09:10 Gosia
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:10 Magda
  • Piątek
  • 09.15 - 10:10 Magda
  • Niedziela
  • 10:00 - 10:55 Magda/Gosia

Odbierz darmowe wejście do klubu

Więcej