FA pump

Autorski program Fitness Academy. Trening wytrzymałościowo-siłowy z użyciem sztangi, o zróżnicowanym ciężarze, dopasowanym do możliwości ćwiczącego. Trening oparty na 3 miesięcznym programie ze specjalnie przygotowaną choreografią oraz muzyką (10 ścieżek muzycznych, każda na wybraną grupę mięśniową). Dobór i rodzaj ćwiczeń powoduje rozwój wytrzymałości siłowej. Trening nie powoduje przyrostu masy mięśniowej, ale uzyskanie efektu tzw.: „rzeźby mięśniowej”. Efektem jest wysportowana i szczupła sylwetka.

Cel zajęć: doskonalenie koordynacji ruchowej, zwiększenie siły, zwiększenie wytrzymałości, spalanie tkanki tłuszczowej, wzrost kondycji fizycznej, poprawa podstawowej wydolności krążeniowo-oddechowej

Dla kogo: dla wszystkich

Efekty: sylwetka damska, sylwetka męska, sprawność fizyczna, wyrzeźbiony brzuch, mocne zgrabne pośladki

Poziom: średniozaawansowany **

Dostępność zajęć

w naszych klubach

Wrocław Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Arkady Wrocławskie
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:30 Alicja Zawadzka
  • 20:30 - 21:30 Magdalena Kordecka
  • Wtorek
  • 09:30 - 10:30 Alicja Zawadzka
  • 19:30 - 20:30 Magdalena Kordecka
  • Środa
  • 08:30 - 09:30 Alicja Zawadzka
  • 18:30 - 19:30 Sylwia Stwora-Petela
  • Czwartek
  • 09:30 - 10:30 Alicja Zawadzka
  • 19:15 - 20:15 Iwona Węgrzyn
  • Piątek
  • 09:30 - 10:30 Alicja Zawadzka
  • 19:30 - 20:30 Bartosz Ślusarski
  • Sobota
  • 18:15 - 19:15 Bartosz Ślusarski
  • Niedziela
  • 10:00 - 11:00 Bartosz Ślusarski
Bielany
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 19:00 Justyna Kafel
  • Środa
  • 20:00 - 21:00 Justyna Kafel
  • Piątek
  • 09:30 - 10:30 Justyna Kafel
  • 17:00 - 18:00 Łukasz Sokołowski
  • Sobota
  • 09:30 - 10:30 Justyna Niedzielska
Borek
  • Poniedziałek
  • 19:15 - 20:15 Magdalena Klimek
  • Środa
  • 19:15 - 20:15 Angelika Kobyłt
  • Piątek
  • 18:15 - 19:15 Dorota Zagrobelna
Domar
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:15 Sylwia Stwora-Petela
  • Wtorek
  • 17:15 - 18:15 Patrycja Proskura
  • Środa
  • 17:15 - 18:15 Klaudia Grzesiak
  • Piątek
  • 16:15 - 17:15 Sylwia Stwora-Petela
  • Niedziela
  • 18:15 - 19:15 Agnieszka Królikowska
Family Point
  • Wtorek
  • 20:15 - 21:15 Magdalena Klimek
  • Środa
  • 18:15 - 19:15 Izabela Adamska
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:15 Izabela Adamska
  • Piątek
  • 18:15 - 19:15 Ewa Magda
  • Sobota
  • 10:30 - 11:30 Magdalena Klimek
Gagarina
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:15 Anna Polewczyk
  • Czwartek
  • 08:15 - 09:15 FA Team
  • Sobota
  • 16:15 - 17:15 FA Team
  • Niedziela
  • 17:15 - 18:15 Justyna Kafel
Jupiter (Krzyki)
  • Poniedziałek
  • 20:00 - 21:00 Bartosz Idzkiewicz
  • Wtorek
  • 22:00 - 23:00 Bartosz Idzkiewicz
  • Środa
  • 18:00 - 19:00 Bartosz Idzkiewicz
  • Sobota
  • 11:00 - 12:00 Bartosz Idzkiewicz
  • Niedziela
  • 19:00 - 20:00 Bartosz Idzkiewicz
Korona
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:30 Angelika Kobyłt
  • 20:15 - 21:15 Agata Matuszczyk
  • Wtorek
  • 20:15 - 21:15 Angelika Kobyłt
  • Środa
  • 08:30 - 09:30 Michał Kurpik
  • 18:15 - 19:15 Daniela Glatz
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:15 Agata Matuszczyk
  • Piątek
  • 08:30 - 09:30 Michał Kurpik
  • 19:15 - 20:15 Agata Matuszczyk
  • Sobota
  • 09:30 - 10:30 Agata Matuszczyk
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:30 Agnieszka Królikowska
  • 17:15 - 18:15 Kamila Damyliszyn
Marino
  • Poniedziałek
  • 19:00 - 20:00 Anna Blinda
  • Wtorek
  • 17:00 - 18:00 Patrycja Gremblewska
  • Środa
  • 18:00 - 19:00 Patrycja Gremblewska
  • Czwartek
  • 09:00 - 10:00 Natalia Kobiela
  • Piątek
  • 17:00 - 18:00 Agnieszka Królikowska
  • Sobota
  • 11:00 - 12:00 Agnieszka Królikowska
Maślicka
  • Wtorek
  • 18:00 - 19:00 Katarzyna Kantek
  • Czwartek
  • 18:00 - 19:00 Katarzyna Kantek
  • Sobota
  • 09:00 - 10:00 Wenesa Porwańska
Pasaż
  • Poniedziałek
  • 09:00 - 10:00 Marzena Stembalska
  • 19:00 - 20:00 Dorota Zagrobelna
  • Wtorek
  • 10:00 - 11:00 Klaudia Grzesiak
  • 18:00 - 19:00 Przemysław Polakowski
  • Środa
  • 09:00 - 10:00 Marta Pajdzik
  • 17:00 - 18:00 Monika Kopińska
  • Czwartek
  • 10:00 - 11:00 Klaudia Grzesiak
  • 18:00 - 19:00 Przemysław Polakowski
  • Piątek
  • 09:00 - 10:00 Marta Pajdzik
  • Sobota
  • 10:00 - 11:00 Patrycja Kalska
  • Niedziela
  • 10:00 - 11:00 Patrycja Kalska
Retro
  • Poniedziałek
  • 16:15 - 17:15 Magdalena Kitłowska
  • Wtorek
  • 19:15 - 20:15 Bartosz Ślusarski
  • Środa
  • 17:15 - 18:15 Klaudia Kołodziejczyk
  • Czwartek
  • 19:00 - 20:00 Kamila Damyliszyn
  • Piątek
  • 17:15 - 18:15 Agata Nowaczyk
Rogowska
  • Wtorek
  • 19:00 - 20:00 Magdalena Staniszewska
  • Czwartek
  • 19:00 - 20:00 Łukasz Sokołowski
Sky Tower
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:30 Sonia Jarczak
  • 18:15 - 19:15 Sławomira Wanecka
  • Środa
  • 21:15 - 22:15 Daniel Gawędzki
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:15 Justyna Kafel
  • Sobota
  • 10:30 - 11:30 Sławomira Wanecka
Stare Miasto
  • Poniedziałek
  • 19:00 - 20:00 katarzyna Kaczmarek
  • Wtorek
  • 17:00 - 18:00 Anna Lekosz
  • Czwartek
  • 17:00 - 18:00 Anna Lekosz
  • Sobota
  • 18:00 - 19:00 Irena Lipińska
Strzegomska
  • Wtorek
  • 20:00 - 21:00 Marta Gutowska
  • Czwartek
  • 18:00 - 19:00 Bartosz Stachura
Szybowcowa
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:30 Aneta Adamek
  • 18:15 - 19:15 Magdalena Bilut
  • Wtorek
  • 09:30 - 10:30 Fitness Academy Team
  • Środa
  • 09:30 - 10:30 Patrycja Proskura
  • 19:15 - 20:15 Elżbieta Kostyra
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:15 Elżbieta Kostyra
  • Piątek
  • 08:30 - 09:30 Aneta Adamek
  • Sobota
  • 10:30 - 11:30 Sonia Jarczak
  • 18:15 - 19:15 Marta Gutowska
Legnica Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Express Legnica
  • Poniedziałek
  • 17:15 - 18:15 Magda Głowiak
  • Środa
  • 08:15 - 09:15 FA Team
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:15 FA Team
  • Niedziela
  • 10:00 - 11:00 Magda Głowiak

Odbierz darmowe wejście do klubu

Więcej