Body workout

Wszechstronny trening wzmacniający i kształtujący całe ciało. Podczas treningu bazujemy na podstawowych ćwiczeniach, które stopniowo angażują coraz więcej grup mięśniowych. Stosowanie metody interwałowej wzmacnia układ krążenia oraz układ oddechowy. Trening doskonałe wyszczupla, kształtuje i wysmukla sylwetkę?. Stosowanie dodatkowego sprzętu (stepy, hantle, gumy oporowe) zwiększa zaangażowanie mięśni głębokich.

Cel zajęć: doskonalenie koordynacji ruchowej, zwiększenie siły, zwiększenie wytrzymałości, spalanie tkanki tłuszczowej, wzrost kondycji fizycznej

Dla kogo: dla wszystkich, dla trenujących intensywnie

Efekty: sylwetka damska, sylwetka męska, sprawność fizyczna, wyrzeźbiony brzuch, mocne zgrabne pośladki

Poziom: średniozaawansowany **

Dostępność zajęć

w naszych klubach

Wrocław Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Arkady Wrocławskie
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:15 Kamila Damyliszyn
  • 08:30 - 09:15 Alicja Zawadzka
  • 18:15 - 19:00 Aneta Adamek
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:00 Magdalena Kordecka
  • 17:15 - 18:00 Bartosz Ślusarski
  • Piątek
  • 18:30 - 19:15 Ewa Magda
  • 18:30 - 19:15 Bartosz Ślusarski
  • Sobota
  • 09:30 - 10:15 Marta Sobolewska
  • 17:15 - 18:00 Ewa Magda
  • 17:15 - 18:00 Bartosz Ślusarski
  • Niedziela
  • 18:15 - 19:00 Ewa Magda
Bielany
  • Poniedziałek
  • 19:00 - 19:45 Justyna Kafel
  • Środa
  • 17:00 - 17:45 Agnieszka Sawicka
  • Piątek
  • 08:30 - 09:15 Justyna Kafel
  • 09:30 - 10:15 Justyna Kafel
  • 18:00 - 18:45 Urszula Kszyszczuk
Borek
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:00 Magdalena Klimek
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:00 Dorota Zagrobelna
  • Sobota
  • 09:15 - 10:00 Monika Ambrożej
  • 09:15 - 10:00 Angelika Kobyłt
Domar
  • Poniedziałek
  • 19:15 - 20:00 Wioletta "Dżena" Jabłońska
  • Środa
  • 19:15 - 20:00 Klaudia Grzesiak
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:15 Beata Gruszczyńska
Family Point
  • Środa
  • 17:15 - 18:00 Katarzyna Krawczyk
  • Czwartek
  • 20:15 - 21:00 Marcela Bąkowska
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:15 Agata Nowaczyk
  • 10:30 - 11:15 Dorota Zagrobelna
Gagarina
  • Poniedziałek
  • 09:15 - 10:00 Julia Leszczyńska
  • Wtorek
  • 20:15 - 21:00 Anna Polewczyk
  • Czwartek
  • 19:15 - 20:00 Julia Leszczyńska
  • Niedziela
  • 10:15 - 11:00 Małgorzata Łyczko
Jupiter (Krzyki)
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 17:45 Iwona Mrozek
  • Piątek
  • 17:00 - 17:45 Iwona Mrozek
Korona
  • Czwartek
  • 08:30 - 09:15 Agnieszka Jabłonowska
  • Sobota
  • 08:30 - 09:15 Agnieszka Jabłonowska
Marino
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 17:45 Fitness Academy Team
  • Wtorek
  • 09:00 - 09:45 Natalia Kobiela
  • 16:00 - 16:45 Marzena Stembalska
  • 16:00 - 16:45 Sylwia Stwora-Petela
  • Środa
  • 21:00 - 21:45 Agnieszka Królikowska
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:45 Ewa Magda
  • 18:00 - 18:45 Patrycja Proskura
  • Piątek
  • 18:00 - 18:45 Dorota Galińska
  • Sobota
  • 09:00 - 09:45 Agnieszka Królikowska
  • Niedziela
  • 18:00 - 18:45 Dorota Galińska
  • 18:00 - 18:45 Patrycja Proskura
Maślicka
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 17:45 Wenesa Porwańska
  • Wtorek
  • 19:00 - 19:45 Karolina Jacuńska-Śledzikowska
  • Środa
  • 18:00 - 18:45 Paulina Ziółkowska
Pasaż
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 10:45 Marzena Stembalska
  • 16:00 - 16:45 Natalia Marciniszyn
  • Wtorek
  • 16:00 - 16:45 Angelika Kobyłt
  • 16:00 - 16:45 Joanna Tołpa
  • Środa
  • 10:00 - 10:45 Marta Pajdzik
  • 16:00 - 16:45 Marta Pajdzik
  • 16:00 - 16:45 Aleksandra Trzynoga
  • Czwartek
  • 16:00 - 16:45 Klaudia Grzesiak
  • Piątek
  • 10:00 - 10:45 Olga Grajcar
  • 16:00 - 16:45 Wioletta "Dżena" Jabłońska
  • Sobota
  • 18:00 - 18:45 Dorota Zagrobelna
  • Niedziela
  • 17:00 - 17:45 Olga Grajcar
Rogowska
  • Piątek
  • 09:00 - 09:45 Jacek Kaszuba
  • Sobota
  • 10:00 - 10:45 Jacek Kaszuba
Sky Tower
  • Poniedziałek
  • 19:15 - 20:00 Sławomira Wanecka
  • Wtorek
  • 19:15 - 20:00 Sławomira Wanecka
  • Środa
  • 16:15 - 17:00 Sławomira Wanecka
  • Piątek
  • 18:15 - 19:00 Marta Gutowska
  • Sobota
  • 09:30 - 10:15 Sławomira Wanecka
Stare Miasto
  • Środa
  • 18:00 - 18:45 Magdalena Kitłowska
  • Piątek
  • 17:00 - 17:45 Irena Lipińska
Strzegomska
  • Wtorek
  • 09:00 - 09:45 Anita Smulska
  • 18:00 - 18:45 Paulina Ziółkowska
  • Środa
  • 18:00 - 18:45 Aneta Adamek
  • Czwartek
  • 17:00 - 17:45 Sylwia Stwora-Petela
  • Piątek
  • 09:00 - 09:45 Julia Leszczyńska
Szybowcowa
  • Wtorek
  • 20:15 - 21:00 Aleksandra Kordula
  • Środa
  • 18:15 - 19:00 Elżbieta Kostyra
  • Czwartek
  • 08:30 - 09:15 Aneta Adamek
  • Piątek
  • 18:15 - 19:00 Aneta Adamek
  • Sobota
  • 09:30 - 10:15 Sonia Jarczak
  • Niedziela
  • 17:15 - 18:00 Agata Nowaczyk

Odbierz darmowe wejście do klubu

Więcej