ABT

To skrót od trzech angielskich słów: Abdominal-brzuch, Buttocks-pośladki, Thighs-uda. Trening wprowadzający, ukierunkowany na kształtowanie dolnych partii ciała. Podczas zajęć́ skupiamy się̨ na nauce podstawowych kroków fitnessowych oraz technice wykonywania podstawowych ćwiczeń́ wzmacniających. Podczas treningu koncentrujemy się na nauce poprawnej techniki.

Cel zajęć: doskonalenie koordynacji ruchowej, zwiększenie wytrzymałości, spalanie tkanki tłuszczowej, wzrost kondycji fizycznej

Dla kogo: dla rozpoczynających

Efekty: sprawność fizyczna, wyrzeźbiony brzuch, mocne zgrabne pośladki

Poziom: początkujący *

Dostępność zajęć

w naszych klubach

Wrocław Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Bielany
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 17:55 Justyna Kafel
  • Wtorek
  • 17:00 - 17:55 Anna Blinda
  • Środa
  • 19:00 - 19:55 Justyna Kafel
  • Czwartek
  • 19:00 - 19:55 Agata Nowaczyk
Borek
  • Poniedziałek
  • 08:15 - 09:10 Weronika Wieligda
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:10 Dorota Zagrobelna
  • Piątek
  • 20:15 - 21:10 Dorota Zagrobelna
Domar
  • Poniedziałek
  • 17:15 - 18:15 Hałycz Klaudia
  • Wtorek
  • 19:15 - 20:15 Dżena
  • Środa
  • 16:15 - 17:15 Grzesiak Klaudia
  • Sobota
  • 09:00 - 10:00 Hałycz Klaudia/Ambrożej Monika
  • Niedziela
  • 17:15 - 18:15 Królikowska Agnieszka
Gagarina
  • Wtorek
  • 09:15 - 10:10 Leszczyńska Julia
  • 17:15 - 18:10 Wojnarowska Agnieszka
  • Środa
  • 18:15 - 19:10 Kordecka Magdalena
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:10 Hałycz Klaudia
  • Niedziela
  • 18:15 - 19:10 Kafel Justyna
Jupiter 24H (Krzyki)
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 10:55 Kamila Wójcik
  • 18:00 - 18:55 Iwona Mrozek
  • Wtorek
  • 10:00 - 10:55 Dżena
  • 20:00 - 20:55 Olga Ostromecka
  • Czwartek
  • 20:00 - 20:50 Weronika Wieligda
  • Sobota
  • 10:00 - 10:55 Iwona Mrozek
  • 19:00 - 19:55 Dżena
Korona
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:25 Agnieszka Jabłonowska
  • Wtorek
  • 09:30 - 10:25 Angelika Kobyłt
  • Środa
  • 18:15 - 19:10 Marta Pajdzik
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:10 Marta Pajdzik
  • Piątek
  • 08:30 - 09:25 Agnieszka Jabłonowska
  • Niedziela
  • 09:30 - 10:25 Agnieszka Królikowska
Marino
  • Wtorek
  • 20:00 - 21:00 Agnieszka Królikowska
  • Środa
  • 21:00 - 22:00 Agnieszka Królikowska
Maślicka
  • Poniedziałek
  • 09:00 - 09:55 Beata Gadowska
  • Środa
  • 09:00 - 09:55 Beata Gadowska
Retro
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:15 BARTOSZ ŚLUSARSKI
Rogowska
  • Poniedziałek
  • 09:00 - 10:00 Sylwia Stwora
  • Środa
  • 09:00 - 10:00 Jacek Kaszuba
Sky Tower
  • Poniedziałek
  • 10:30 - 11:30 Marta Pajdzik
  • 19:15 - 20:15 Elżbieta Kostyra
  • Wtorek
  • 16:15 - 17:15 Klaudia Hałycz
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:15 Sonia Jarczak
  • Piątek
  • 10:30 - 11:30 Weronika Wieligda
Stare Miasto
  • Poniedziałek
  • 17:15 - 18:10 Krystyna Klimowicz
  • Wtorek
  • 16:00 - 16:55 Anna Lekosz
Strzegomska
  • Wtorek
  • 19:00 - 19:55 Paulina Ziółkowska
  • Czwartek
  • 09:00 - 09:55 Anna Grocholska
  • Niedziela
  • 10:00 - 10:55 Anna Grocholska
Szybowcowa
  • Poniedziałek
  • 10:30 - 11:25 Aneta Adamek
  • 17:15 - 18:10 Kamila Kot
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:10 Marta Gutowska
  • Środa
  • 08:30 - 09:25 Aneta Adamek
  • Piątek
  • 09:30 - 10:25 Patrycja Proskura
  • Sobota
  • 17:15 - 18:10 Marta Gutowska
Legnica Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Express Legnica
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:10 Laura Marzec
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:10 Magda Głowiak
  • Piątek
  • 08:15 - 09:10 Beata Klimecka
  • Niedziela
  • 11:00 - 11:55 Magda/Gosia

Odbierz darmowe wejście do klubu

Więcej