Mix class

Zajęcia w przedziale 65-85% HR. Praca w niskich i wysokich strefach tętna tlenowego „jazda po nieznanym terenie”. Kombinacje terenów płaskich i górzystych z wykorzystaniem wszystkich technik.

Cel zajęć: zwiększenie wytrzymałości, spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa podstawowej wydolności krążeniowo- oddechowej

Dla kogo: dla wszystkich.

Efekty: sprawność fizyczna

Poziom: początkujący*

Dostępność zajęć

w naszych klubach

Wrocław Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Arkady Wrocławskie
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:20 Marta Brudzińska
  • 18:30 - 19:25 Tomasz Wójtowicz
  • Wtorek
  • 18:00 - 19:20 Marta Brudzińska
  • Środa
  • 18:30 - 19:20 Dawid Gniadzik
  • Czwartek
  • 07:00 - 08:00 Dawid Gniadzik
  • 18:00 - 19:20 Marta Brudzińska
  • Piątek
  • 07:00 - 08:00 Marta Brudzińska
  • Sobota
  • 10:30 - 11:25 Marta Brudzińska
Bielany
  • Poniedziałek
  • 07:30 - 08:25 Katarzyna Kowalczyk
  • 18:00 - 18:55 Grzegorz Fiszer
  • Wtorek
  • 17:00 - 17:55 Artur Niemczycki
  • Środa
  • 18:00 - 18:55 Grzegorz Fiszer
  • Piątek
  • 07:30 - 08:25 Katarzyna Kowalczyk
Borek
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:10 Dariusz Bołozowski
  • Środa
  • 07:15 - 08:10 Artur Niemczycki
  • 17:15 - 18:10 Artur Niemczycki
  • Czwartek
  • 08:15 - 09:10 Katarzyna Kowalczyk
Domar
  • Poniedziałek
  • 17:15 - 18:15 Stwora Sylwia
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:15 Wojtowicz Tomek
  • Środa
  • 17:45 - 18:45 Kuczyńska Gosia
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:15 Bołozowski Darek
Family Point
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:10 Paweł Kotowski
  • Wtorek
  • 19:15 - 20:10 Dariusz Bołozowski
  • Środa
  • 17:15 - 18:10 Daniel Gawędzki
  • Sobota
  • 09:30 - 10:25 Dariusz Bołozowski
Gagarina
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:10 Błażej Urbaniak
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:10 Błażej Urbaniak
  • Środa
  • 18:15 - 19:10 Michał Kaźmierczak
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:10 Artur Tetelmajer
  • Sobota
  • 18:15 - 19:10 Sylwia Stwora
Jupiter 24H (Krzyki)
  • Poniedziałek
  • 20:00 - 20:50 Łukasz Sokołowski
  • Wtorek
  • 19:00 - 19:50 Michał Kaźmierczak
  • Środa
  • 09:00 - 09:50 Jacek Jabłoński
  • 18:00 - 18:50 Kacper Grzesik
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:50 Joanna Jabłońska
  • Sobota
  • 10:00 - 10:50 Łukasz Sokołowski
  • Niedziela
  • 20:00 - 20:50 Bartek Idzkiewicz
Marino
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 19:00 Marta Brudzińska
  • Wtorek
  • 19:00 - 20:00 Monika Janik
  • Środa
  • 18:00 - 19:00 Marta Brudzińska
  • Sobota
  • 11:00 - 12:30 Artur Niemczycki
Rogowska
  • Środa
  • 08:15 - 09:15 Małgorzata Kuczyńska
  • Sobota
  • 12:30 - 13:30 Dariusz Bołozowski
Sky Tower
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:15 Kasia Kowalczyk
  • Wtorek
  • 19:15 - 20:15 Monika Masel
  • Środa
  • 08:30 - 09:30 Dawid Gniadzik
  • Piątek
  • 18:15 - 19:15 Dariusz Bołozowski
  • Sobota
  • 10:30 - 11:30 Gosia Świątkiewicz
Stare Miasto
  • Poniedziałek
  • 17:10 - 18:00 Ludmiła Kowalewska
  • Wtorek
  • 07:15 - 08:05 Małgorzata Kuczyński
  • 18:15 - 19:05 Sylwia Stwora
  • Środa
  • 17:10 - 18:00 Jolanta Temporale
  • Piątek
  • 19:20 - 20:10 Sylwia Stwora
  • Sobota
  • 10:15 - 11:05 Irena Lipińska
  • Niedziela
  • 19:20 - 20:10 Marta Gutowska
Szybowcowa
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:25 Aneta Adamek
  • 17:15 - 18:10 Artur Niemczycki
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:10 Aneta Adamek
  • Środa
  • 19:30 - 20:25 Daniel Bronicki
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:10 Aneta Adamek
  • Piątek
  • 09:30 - 10:25 Aneta Adamek
  • 19:15 - 20:10 Bartłomiej Potaniec
  • Sobota
  • 09:15 - 10:25 Artur Niemczycki
  • 16:15 - 17:10 Marta Gutowska
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:25 Marta Gutowska

Odbierz darmowe wejście do klubu

Więcej