Cycling

Trening wytrzymałościowo-siłowy prowadzony przez instruktora przy muzyce, na specjalnie przygotowanych rowerach stacjonarnych. Trening dla każdego niezależnie od wieku, płci czy sprawności fizycznej (możliwość regulacji obciążenia wg indywidualnych potrzeb). To niezapomniane wrażenia, motywacja, chwila oderwania się w świat górskich wycieczek, czy leśnych zakątków, a przy tym spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa wytrzymałości i wydolności organizmu. W zależności od wytrenowania organizmu, Indoor Cycling podzielony jest na rodzaje: low, hill, intervall, mix i master class.

Cel zajęć: zwiększenie siły, zwiększenie wytrzymałości, spalanie tkanki tłuszczowej

Dla kogo: dla rozpoczynających, dla trenujących regularnie.

Efekty: sprawność fizyczna

Poziom: początkujący *, średniozaawansowany **

Dostępność zajęć

w naszych klubach

Wrocław Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Arkady Wrocławskie
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 18:45 Tomasz Wójtowicz
  • Wtorek
  • 18:00 - 18:45 Andrzej Zieliński
  • Środa
  • 18:00 - 18:45 Monika Masel
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:45 Magdalena Drozdowska
  • 19:00 - 19:45 Magdalena Drozdowska
Domar
  • Poniedziałek
  • 20:30 - 21:15 Dariusz Bołozowski
  • Wtorek
  • 19:30 - 20:15 Andrzej Zieliński
  • Środa
  • 19:30 - 20:15 Małgorzata Kuczyńska
  • Czwartek
  • 20:30 - 21:15 Dariusz Bołozowski
Gagarina
  • Poniedziałek
  • 17:15 - 18:00 Błażej Urbaniak
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:00 Błażej Urbaniak
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:00 Błażej Urbaniak
  • Piątek
  • 17:15 - 18:00 Artur Niemczycki
  • Sobota
  • 12:00 - 12:45 Artur Niemczycki
Jupiter (Krzyki)
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 18:45 Łukasz Sokołowski
  • Wtorek
  • 18:30 - 19:15 Wiolk X
  • Środa
  • 20:00 - 20:45 Łukasz Sokołowski
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:45 Wiolk X
Korona
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:05 Sylwia Stwora-Petela
  • Wtorek
  • 20:15 - 21:05 Sylwia Stwora-Petela
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:05 Lucyna Gruszyńska
  • Sobota
  • 09:15 - 10:05 Dariusz Bołozowski
Marino
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 17:45 Monika Masel
  • Środa
  • 17:00 - 17:45 Jakub Radecki
  • 17:00 - 17:45 Tomasz Wójtowicz
  • Piątek
  • 19:00 - 19:45 Artur Niemczycki
  • Sobota
  • 10:00 - 10:45 Artur Niemczycki
Sky Tower
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:15 Małgorzata Kuczyńska
  • 08:30 - 09:15 Katarzyna Kowalczyk
  • 18:30 - 19:15 Katarzyna Kowalczyk
  • 20:30 - 21:15 Katarzyna Kowalczyk
  • Wtorek
  • 18:30 - 19:15 Artur Niemczycki
  • 20:30 - 21:15 Artur Niemczycki
  • Środa
  • 08:30 - 09:15 Małgorzata Kuczyńska
  • 18:30 - 19:15 Dariusz Bołozowski
  • 20:30 - 21:15 Dariusz Bołozowski
  • Czwartek
  • 18:30 - 19:15 Monika Masel
  • Piątek
  • 18:30 - 19:15 Dariusz Bołozowski
  • Sobota
  • 10:30 - 11:15 Małgorzata Kuczyńska
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:15 Dariusz Bołozowski
Stare Miasto
  • Wtorek
  • 18:00 - 18:45 Sylwia Stwora-Petela
  • Środa
  • 18:30 - 19:15 Magdalena Drozdowska
Szybowcowa
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:15 Aneta Adamek
  • 18:15 - 19:00 Artur Niemczycki
  • Wtorek
  • 17:15 - 18:00 Aneta Adamek
  • Środa
  • 18:15 - 19:00 Błażej Urbaniak
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:00 Artur Niemczycki
  • Piątek
  • 09:30 - 10:15 Katarzyna Kowalczyk
  • Sobota
  • 08:15 - 09:00 Artur Niemczycki

Odbierz darmowe wejście do klubu

Więcej