Zdrowy kręgosłup

Zajęcia ukierunkowane na profilaktykę w minimalizowaniu bólu kręgosłupa. Korekcja, stabilizacja, wyrównywanie napięć mięśniowych, odciążenie oraz silne mięśnie grzbietu – to główne zalety ćwiczeń. W lekcji można wykorzystać duże lub małe piłki, które stanowią idealne źródło odciążania stawów i kręgosłupa.

Cel zajęć: doskonalenie koordynacji ruchowej, zwiększenie siły, spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa ruchomości stawów, wzrost kondycji fizycznej, poprawa podstawowej wydolności krążeniowo-oddechowej

Dla kogo: dla wszystkich

Efekty: redukcja stresu i napięć, sprawność fizyczna, zdrowe plecy.

Poziom: początkujący *

Dostępność zajęć

w naszych klubach

Wrocław Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Arkady Wrocławskie
  • Poniedziałek
  • 10:30 - 11:30 Alicja Zawadzka
  • 18:15 - 19:15 Mata Sobolewska
  • Wtorek
  • 08:30 - 09:30 Alicja Zawadzka
  • 17:15 - 18:15 Alicja Zawadzka
  • Środa
  • 09:30 - 10:30 Alicja Zawadzka
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:15 Mata Sobolewska
Bielany
  • Wtorek
  • 09:30 - 10:30 Patrycja Suszyńska
  • 19:00 - 20:00 Alina Jaracz
  • Środa
  • 18:00 - 19:00 Agnieszka Sawicka
  • Czwartek
  • 09:30 - 10:30 Joanna Bażant
  • 17:00 - 18:00 Alina Jaracz
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:30 Dariusz Majchrzak
Borek
  • Wtorek
  • 08:15 - 09:15 Martyna Chruścińska-Pietras
  • Środa
  • 09:15 - 10:15 Agata Dziedzic
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:15 Angelika Kobyłt
  • Sobota
  • 10:15 - 11:15 Angelika Kobyłt
Domar
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:30 Arkadiusz Śmietański
  • 16:15 - 17:15 Łukasz Walendowski
  • Środa
  • 08:30 - 09:30 Mateusz Tomczak
Family Point
  • Wtorek
  • 09:30 - 10:30 Krystyna Klimowicz
Gagarina
  • Poniedziałek
  • 10:15 - 11:15 Julia Leszczyńska
  • Środa
  • 16:15 - 17:15 Adriana Paterek
  • Czwartek
  • 20:15 - 21:15 Julia Leszczyńska
Jupiter (Krzyki)
  • Poniedziałek
  • 20:15 - 21:15 Iwona Mrozek
  • Wtorek
  • 09:00 - 10:00 Anna Kurdyk
  • Środa
  • 19:15 - 20:15 FA Team
  • Czwartek
  • 09:00 - 10:00 Katarzyna Winkowska
  • 19:15 - 20:15 Dorota Stasiak
  • Sobota
  • 18:15 - 19:15 Iwona Mrozek
  • Niedziela
  • 09:00 - 10:00 Weronika Wieligda
  • 20:15 - 21:15 Dorota Stasiak
Korona
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:30 Agnieszka Jabłonowska
  • 18:15 - 19:15 Daniela Glatz
  • Wtorek
  • 08:30 - 09:30 Angelika Kobyłt
  • 19:15 - 20:15 Angelika Kobyłt
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:15 Marta Pajdzik
  • Piątek
  • 10:30 - 11:30 Agnieszka Jabłonowska
  • 18:15 - 19:15 Julia Łuczak
  • Sobota
  • 09:30 - 10:30 Agnieszka Jabłonowska
Marino
  • Środa
  • 17:00 - 18:00 Patrycja Gremblewska
  • Czwartek
  • 10:00 - 11:00 Natalia Kobiela
  • Piątek
  • 16:00 - 17:00 Agnieszka Królikowska
Maślicka
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 11:00 Beata Gadowska
  • Środa
  • 10:00 - 11:00 Beata Gadowska
  • 17:00 - 18:00 Monika Ambrożej
Pasaż
  • Poniedziałek
  • 19:00 - 19:45 Monika Kopińska
  • Wtorek
  • 18:00 - 19:00 Marta Pajdzik
  • Środa
  • 11:00 - 11:45 Marta Pajdzik
  • 16:00 - 16:45 Aleksandra Trzynoga
  • Czwartek
  • 18:00 - 19:00 Jolanta Sobieraj
  • Piątek
  • 11:00 - 11:45 Marta Pajdzik
  • 19:00 - 20:00 Patrycja Kalska
  • Sobota
  • 12:00 - 13:00 Patrycja Kalska
  • Niedziela
  • 12:00 - 13:00 Patrycja Kalska
Retro
  • Wtorek
  • 09:00 - 10:00 Marta Pajdzik
  • Czwartek
  • 09:00 - 10:00 Jolanta Temporale
  • Piątek
  • 09:00 - 10:00 Marta Gutowska
Rogowska
  • Poniedziałek
  • 08:00 - 09:00 Magdalena Słobodzian
  • Środa
  • 19:00 - 20:00 Anna Grocholska
  • Czwartek
  • 10:00 - 11:00 Dariusz Majchrzak
  • Piątek
  • 11:00 - 12:00 Anna Grocholska
  • 18:00 - 19:00 Magdalena Słobodzian
  • Sobota
  • 09:00 - 10:00 Anna Grocholska
Sky Tower
  • Wtorek
  • 10:30 - 11:30 Agata Dziedzic
  • Środa
  • 09:30 - 10:30 Klaudia Grzesiak
Stare Miasto
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:15 Krystyna Klimowicz
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:15 Krystyna Klimowicz
  • Środa
  • 16:15 - 17:15 Krystyna Klimowicz
  • Czwartek
  • 14:15 - 15:15 Anna Korecka - Derda
  • 16:15 - 17:15 Anna Korecka - Derda
Strzegomska
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 11:00 Marta Gutowska
  • Wtorek
  • 12:00 - 13:00 Anna Grocholska
  • Środa
  • 09:00 - 10:00 Marta Gutowska
  • 21:00 - 22:00 Magdalena Słobodzian
  • Czwartek
  • 10:00 - 11:00 Anna Grocholska
  • Niedziela
  • 09:00 - 10:00 Anna Grocholska
  • 11:00 - 12:00 Anna Grocholska
Szybowcowa
  • Wtorek
  • 08:30 - 09:30 Fitness Academy Team
  • Czwartek
  • 09:30 - 10:30 Aneta Adamek
  • 17:15 - 18:15 Elżbieta Kostyra
  • 18:15 - 19:15 Elżbieta Kostyra
  • Piątek
  • 17:15 - 18:15 Aneta Adamek
Legnica Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Express Legnica
  • Wtorek
  • 10:15 - 11:15 FA Team
  • Środa
  • 17:15 - 18:15 Iwona Klimkowska
  • Piątek
  • 17:15 - 18:15 Paulina Michalewska
  • Sobota
  • 09:00 - 10:00 Laura Marzec

Odbierz darmowe wejście do klubu

Więcej