Zdrowy kręgosłup

Zajęcia ukierunkowane na profilaktykę w minimalizowaniu bólu kręgosłupa. Korekcja, stabilizacja, wyrównywanie napięć mięśniowych, odciążenie oraz silne mięśnie grzbietu – to główne zalety ćwiczeń. W lekcji można wykorzystać duże lub małe piłki, które stanowią idealne źródło odciążania stawów i kręgosłupa.

Cel zajęć: doskonalenie koordynacji ruchowej, zwiększenie siły, spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa ruchomości stawów, wzrost kondycji fizycznej, poprawa podstawowej wydolności krążeniowo-oddechowej

Dla kogo: dla wszystkich

Efekty: redukcja stresu i napięć, sprawność fizyczna, zdrowe plecy.

Poziom: początkujący *

Dostępność zajęć

w naszych klubach

Wrocław Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Arkady Wrocławskie
  • Poniedziałek
  • 10:30 - 11:15 Alicja Zawadzka
  • 17:15 - 18:00 Aneta Adamek
  • Środa
  • 09:30 - 10:15 Alicja Zawadzka
Bielany
  • Wtorek
  • 09:30 - 10:15 Patrycja Suszyńska
  • 19:00 - 19:45 Ala Jaracz
  • Środa
  • 18:00 - 18:45 Agnieszka Sawicka
  • Czwartek
  • 09:30 - 10:15 Urszula Kszyszczuk
  • 17:00 - 17:45 Ala Jaracz
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:15 Dariusz Majchrzak
Borek
  • Poniedziałek
  • 09:15 - 10:00 Wioletta "Dżena" Jabłońska
  • 09:15 - 10:00 Martyna Chruścińska-Pietras
  • Środa
  • 09:15 - 10:00 Agata Dziedzic
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:00 Angelika Kobyłt
  • Sobota
  • 10:15 - 11:00 Angelika Kobyłt
Domar
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:00 Weronika Wieligda
  • Środa
  • 08:30 - 09:15 Mateusz Tomczak
  • Piątek
  • 08:30 - 09:15 Dariusz Majchrzak
Family Point
  • Poniedziałek
  • 17:15 - 18:00 Magdalena Juszczak
  • Wtorek
  • 10:00 - 10:45 Krystyna Klimowicz
  • Środa
  • 19:15 - 20:00 Magdalena Juszczak
  • Czwartek
  • 10:30 - 11:15 Magdalena Juszczak
  • Piątek
  • 17:15 - 18:00 Magdalena Juszczak
  • Sobota
  • 18:15 - 19:00 Iwona Mrozek
Gagarina
  • Poniedziałek
  • 10:15 - 11:00 Julia Leszczyńska
  • Czwartek
  • 20:15 - 21:00 Julia Leszczyńska
Jupiter (Krzyki)
  • Poniedziałek
  • 19:15 - 20:00 Iwona Mrozek
  • Wtorek
  • 09:00 - 09:45 Anna Korecka - Derda
  • Czwartek
  • 09:00 - 09:45 Anna Korecka - Derda
  • 19:15 - 20:00 Dorota Stasiak
  • Niedziela
  • 20:00 - 20:45 Dorota Stasiak
Korona
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:15 Kamila Damyliszyn
  • 09:30 - 10:15 Agnieszka Jabłonowska
  • Wtorek
  • 19:15 - 20:00 Agnieszka Jabłonowska
  • Sobota
  • 09:30 - 10:15 Agnieszka Jabłonowska
Marino
  • Środa
  • 17:00 - 17:45 Irena Lipińska
  • Czwartek
  • 10:00 - 10:45 Natalia Kobiela
  • 19:00 - 19:45 Ewa Magda
Maślicka
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 10:45 Beata Gadowska
  • Środa
  • 10:00 - 10:45 Beata Gadowska
Pasaż
  • Wtorek
  • 18:00 - 18:45 Natalia Marciniszyn
  • Środa
  • 18:00 - 18:45 Monika Kopińska
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:45 Marta Pajdzik
  • Sobota
  • 12:00 - 12:45 Patrycja Kalska
  • Niedziela
  • 12:00 - 12:45 Patrycja Kalska
Rogowska
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 10:45 Sylwia Stwora-Petela
  • Środa
  • 10:00 - 10:45 Jacek Kaszuba
  • 19:00 - 19:45 Anna Grocholska
  • Czwartek
  • 10:00 - 10:45 Dariusz Majchrzak
  • Piątek
  • 11:00 - 11:45 Anna Grocholska
  • 18:00 - 18:45 Magdalena Słobodzian
  • Sobota
  • 09:00 - 09:45 Anna Grocholska
Sky Tower
  • Wtorek
  • 10:30 - 11:15 Agata Dziedzic
Stare Miasto
  • Wtorek
  • 11:00 - 11:45 Sylwia Stwora-Petela
  • Środa
  • 16:00 - 16:45 Krystyna Klimowicz
  • Czwartek
  • 11:00 - 11:45 Sylwia Stwora-Petela
Strzegomska
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 10:45 Marta Gutowska
  • Wtorek
  • 12:00 - 12:45 Anna Grocholska
  • Środa
  • 09:00 - 09:45 Anna Grocholska
  • 09:00 - 09:45 Marta Gutowska
  • 21:00 - 21:45 Magdalena Słobodzian
  • Czwartek
  • 10:00 - 10:45 Anna Grocholska
  • Niedziela
  • 09:00 - 09:45 Anna Grocholska
  • 11:00 - 11:45 Anna Grocholska
Szybowcowa
  • Wtorek
  • 08:30 - 09:15 Justyna Niedzielska
  • Czwartek
  • 09:30 - 10:15 Aneta Adamek
  • 18:15 - 19:00 Elżbieta Kostyra
  • Piątek
  • 17:15 - 18:00 Aneta Adamek

Odbierz darmowe wejście do klubu

Więcej