Zdrowy kręgosłup

Zajęcia ukierunkowane na profilaktykę w minimalizowaniu bólu kręgosłupa. Korekcja, stabilizacja, wyrównywanie napięć mięśniowych, odciążenie oraz silne mięśnie grzbietu – to główne zalety ćwiczeń. W lekcji można wykorzystać duże lub małe piłki, które stanowią idealne źródło odciążania stawów i kręgosłupa.

Cel zajęć: doskonalenie koordynacji ruchowej, zwiększenie siły, spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa ruchomości stawów, wzrost kondycji fizycznej, poprawa podstawowej wydolności krążeniowo-oddechowej

Dla kogo: dla wszystkich

Efekty: redukcja stresu i napięć, sprawność fizyczna, zdrowe plecy.

Poziom: początkujący *

Dostępność zajęć

w naszych klubach

Wrocław Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Arkady Wrocławskie
  • Poniedziałek
  • 10:30 - 11:25 Alicja Zawadzka
  • 18:15 - 19:10 Marta Sobolewska
  • Wtorek
  • 08:30 - 09:25 Alicja Zawadzka
  • 17:15 - 18:10 Alicja Zawadzka
  • Środa
  • 09:30 - 10:25 Alicja Zawadzka
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:10 Jarek Heng
Bielany
  • Wtorek
  • 09:30 - 10:25 Patrycja Suszyńska
  • 19:00 - 19:55 Łukasz Sokołowski
  • Środa
  • 18:00 - 18:55 Agnieszka Sawicka
  • Czwartek
  • 09:30 - 10:25 Joanna Bażant
  • 17:00 - 17:55 Łukasz Sokołowski
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:25 Dariusz Majchrzak
Borek
  • Wtorek
  • 08:15 - 09:10 Agata Rok
  • Środa
  • 09:15 - 10:10 Agata Dziedzic
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:10 Angelika Kobyłt
  • Sobota
  • 10:15 - 11:10 Angelika Kobyłt
Domar
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:30 Proskura Patrycja
  • 16:15 - 17:15 Walendowski Łukasz
  • Środa
  • 08:30 - 09:30 Tomczak Mateusz
  • Piątek
  • 08:30 - 09:30 Kwiatek Grzegorz
Family Point
  • Poniedziałek
  • 11:30 - 12:25 Karolina Kozłowska
  • Sobota
  • 11:30 - 12:25 Klaudia Hałycz
Gagarina
  • Poniedziałek
  • 10:15 - 11:10 Leszczyńska Julia
  • Czwartek
  • 20:15 - 21:10 Leszczyńska Julia
Jupiter 24H (Krzyki)
  • Poniedziałek
  • 20:15 - 21:10 Iwona Mrozek
  • Wtorek
  • 09:00 - 09:55 Anna Korecka-Derda
  • Środa
  • 19:15 - 20:10 Małgorzata Świątkiewicz
  • Czwartek
  • 09:00 - 09:55 Łukasz Sokołowski
  • 19:15 - 20:10 Katarzyna Winkowska
  • Sobota
  • 18:15 - 19:10 Iwona Mrozek
  • Niedziela
  • 09:00 - 09:55 Weronika Wieligda
  • 20:15 - 21:10 Dorota Stasiak
Korona
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:20 Agnieszka Jabłonowska
  • 18:15 - 19:10 Daniela Glatz
  • Wtorek
  • 08:30 - 09:25 Angelika Kobyłt
  • 19:15 - 20:10 Angelika Kobyłt
  • Czwartek
  • 16:15 - 17:10 Marta Pajdzik
  • Piątek
  • 10:30 - 11:25 Agnieszka Jabłonowska
  • 18:15 - 19:19 Daniela Glatz
  • Sobota
  • 09:30 - 10:25 Agnieszka Jabłonowska
Marino
  • Środa
  • 17:00 - 18:00 Kamila Kot
  • Czwartek
  • 10:00 - 11:00 Natalia Kobiela
  • Piątek
  • 16:00 - 17:00 Agnieszka Królikowska
Maślicka
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 10:55 Beata Gadowska
  • Środa
  • 10:00 - 10:55 Beata Gadowska
  • 17:00 - 17:55 Karolina Jacuńska
Pasaż
  • Poniedziałek
  • 19:00 - 19:50 Monika Kopińska
  • Wtorek
  • 18:00 - 18:50 Marta Pajdzik
  • Środa
  • 16:00 - 16:50 Ola Trzynoga / Monika Kipińska
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:50 Jola Sobieraj
  • Piątek
  • 19:00 - 19:50 Patrycja Kalska
  • Sobota
  • 12:00 - 12:50 Patrycja Kalska
  • Niedziela
  • 12:00 - 12:50 Patrycja Kalska
Retro
  • Wtorek
  • 09:00 - 10:00 MARTA PAJDZIK
  • Czwartek
  • 09:00 - 10:00 JOLANTA TEMPORALE
Rogowska
  • Poniedziałek
  • 08:00 - 09:00 Magdalena Słobodzian
  • Środa
  • 19:05 - 20:00 Natalia Marciniszyn
  • Czwartek
  • 10:00 - 11:00 Dariusz Majchrzak
  • Piątek
  • 11:00 - 12:00 Anna Grocholska
  • 18:00 - 19:00 Magdalena Słobodzian
  • Sobota
  • 09:00 - 10:00 Anna Grocholska
Sky Tower
  • Wtorek
  • 10:30 - 11:30 Agata Dziedzic
  • Środa
  • 09:30 - 10:30 Klaudia Grzesiak
  • Czwartek
  • 09:30 - 10:30 Agata Abramowicz
Stare Miasto
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:10 Krystyna Klimowicz
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:10 Krystyna Klimowicz
  • Środa
  • 16:15 - 17:10 Krystyna Klimowicz
  • Czwartek
  • 14:15 - 15:10 Anna Korecka-Derda
  • 16:15 - 17:10 Anna Korecka-Derda
Strzegomska
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 10:55 Adriana Paterek
  • Wtorek
  • 12:00 - 12:55 Anna Grocholska
  • Środa
  • 09:00 - 09:55 Marta Gutowska
  • 21:00 - 21:55 Magdalena Słobodzian
  • Czwartek
  • 10:00 - 10:55 Anna Grocholska
  • Piątek
  • 17:00 - 17:55 Anna Grocholska
  • Niedziela
  • 09:00 - 09:55 Anna Grocholska
  • 11:00 - 11:55 Anna Grocholska
Szybowcowa
  • Wtorek
  • 08:30 - 09:25 Marta Gutowska
  • Czwartek
  • 09:30 - 10:25 Aneta Adamek
  • 18:15 - 19:10 Elżbieta Kostyra
  • Piątek
  • 17:15 - 18:10 Aneta Adamek
Legnica Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Express Legnica
  • Wtorek
  • 10:15 - 11:10 Małgorzata Kozłowska
  • Środa
  • 10:15 - 11:10 Iwona Klimkowska
  • 17:15 - 18:10 Urszula Puzio
  • Piątek
  • 17:15 - 18:10 Paulina Michalewska
  • Sobota
  • 09:00 - 09:55 Laura Marzec/Małgorzata Kozłowska

Odbierz darmowe wejście do klubu

Więcej