Zapraszamy do udziału w aktywnościach organizowanych przez Fitness Academy!

TYDZIEŃ SENIORA
21-27.10.2019


Specjalnie dla SENIORA wstęp ZA DARMO:

– zajęcia fitness, pogadanki i warsztaty,
– bezpłatne konsultacje trenerskie,
– darmowe pomiary składu ciała!

Dla nowych KLUBOWICZÓW- trening bez opłat do końca października!

 

KLUB WARSZTAT / POGADANKA TERMIN / REALIZACJA KTO PROWADZI
PASAŻ GRUNWALDZKI Porady żywieniowe + porady treningowe środa 23.10 godz. 20:00-21:00 oraz sobota 26.10 godz. 10:30-11:30 Krystyna Klimowicz
KORONA Porady dietetyczne wtorek 22.10 godz. 17:15-19:15 oraz czwartek 24.10 godz. 9:30-11:30 Klaudia Niemira- Dietetyk kliniczny
SKY TOWER Ćwiczymy bez bólu – wykład środa 23.10 godz. 13:00 Klinika leczenia bólu -Analgomed
SKY TOWER Zabiegi na dłonie i twarz środa 23.10 godz. 10:00-11:00 Mary Kay
SKY TOWER Dzień otwarty SPA Senior środa 23.10 godz. 12:00-23:00 – zabiegi, peelingi, sauny Zespół SPA
FAMILY POINT Porady dietetyczne 21.10. 9:00-14:00, 22.10. 14:00-16:00, 23.10 14:00-16:00, 25.10 9:00-14:00
doradca żywienowy, trener personalny- Cezary Kołodziejski
BOREK Porady dietetyczne wtorek 22.10 godz. 17:00-20:00, środa 23.10 17:00-20:00 Bartosz Florczak- dietetyk
LEGNICA konsultacje fizjoterapeutyczne czwartek 24.10 10:30-12:00 Urszula Puzio
LEGNICA Porady dieteyczne wtorek 22.10. 9:30-11:30
Paulina Michalewska- Dietetyk kliniczny
BIELANY konsultacje fizjoterapeutyczne wtorek 22.10. 10:30-11:30 Katarzyna Hajłasz

 

Honorujemy karty partnerskie:
– MultiSport Plus
– MultiSport Classic
– MultiSport Senior

Harmonogram zajęć grupowych dedykowanych dla SENIORÓW!

BIELANY ZDROWY KRĘGOSŁUP WTOREK 9.30 Patrycja S. FITNESS
BIELANY ZDROWY KRĘGOSŁUP WTOREK 19.00 Łukasz S. FITNESS
BIELANY ZDROWY KRĘGOSŁUP ŚRODA 18.00 Agnieszka S. FITNESS
BIELANY ZDROWY KRĘGOSŁUP CZWARTEK 9.30 Joanna B. FITNESS
BIELANY ZDROWY KRĘGOSŁUP NIEDZIELA 10.30 Adrianna S. FITNESS
DOMAR ZDROWY KRĘGOSŁUP PONIEDZIAŁEK 8.30 Patrycja FITNESS
DOMAR ZDROWY KRĘGOSŁUP PONIEDZIAŁEK 16.15 Łukasz W. FITNESS
DOMAR ZDROWY KRĘGOSŁUP ŚRODA 8.30 Mateusz FITNESS
SZYBOWCOWA PILATES PONIEDZIAŁEK 9.30 Dariusz M. FITNESS
SZYBOWCOWA ZDROWY KRĘGOSŁUP CZWARTEK 9.30 Aneta FITNESS
SZYBOWCOWA ZDROWY KRĘGOSŁUP PIĄTEK 17.15 Aneta FITNESS
LEGNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP WTOREK 10.15 Beata FITNESS
LEGNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP ŚRODA 10.15 Iwona FITNESS
LEGNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP ŚRODA 17.15 Ula FITNESS
LEGNICA ZDROWY KRĘGOSŁUP PIĄTEK 17.15 Paulina FITNESS
FAMILY POINT ZDROWY KRĘGOSŁUP PONIEDZIAŁEK 11.30 KAROLINA FITNESS
FAMILY POINT PILATES WTOREK 16.15 KASIA M. FITNESS
FAMILY POINT PILATES CZWARTEK 9.30 KASIA M. FITNESS
FAMILY POINT ZDROWY KRĘGOSŁUP SOBOTA 11.30 KLAUDIA FITNESS
RETRO ZDROWY KRĘGOSŁUP WTOREK 9.00 MARTA P. FITNESS
RETRO ZDROWY KRĘGOSŁUP CZWARTEK 9.00 JOLA T. FITNESS
RETRO JOGA ŚRODA 8.00 IZA G. FITNESS
RETRO JOGA CZWARTEK 16.00 IZA G. FITNESS
RETRO PILATES WTOREK 10.00 MARTA P. FITNESS
RETRO PILATES PIĄTEK 18.15 KLAUDIA K. FITNESS
RETRO STRECHING PONIEDZIAŁEK 20.15 DOMINIKA K. FITNESS
RETRO STRECHING CZWARTEK 18.00 DOMINIKA K. FITNESS
Jupiter Fit Senior PONIEDZIAŁEK 9.00 FITNESS
Jupiter ZDROWY KRĘGOSŁUP WTOREK 9.00 FITNESS
Jupiter Fit Senior ŚRODA 9.00 FITNESS
Jupiter Fit Senior CZWARTEK 9.00 FITNESS
Jupiter Fit Senior PIĄTEK 9.00 FITNESS
Jupiter ZDROWY KRĘGOSŁUP NIEDZIELA 9.00 FITNESS
ARKADY ZDROWY KRĘGOSŁUP PONIEDZIAŁEK 10:30 ALICJA Z. BODY&MIND
ARKADY ZDROWY KRĘGOSŁUP PONIEDZIAŁEK 18:15 MARTA S. BODY&MIND
ARKADY ZDROWY KRĘGOSŁUP WTOREK 08:30 ALICJA Z. BODY&MIND
ARKADY ZDROWY KRĘGOSŁUP WTOREK 17:15 ALICJA Z. BODY&MIND
ARKADY STRECHING WTOREK 19:15 MONIKA K. BODY&MIND
ARKADY ZDROWY KRĘGOSŁUP ŚRODA 09:30 ALICJA Z. BODY&MIND
ARKADY ZDROWY KRĘGOSŁUP CZWARTEK 17:15 JAREK H. BODY&MIND
ARKADY FIT SENIOR PIĄTEK 08:30 ALICJA Z. BODY&MIND
ARKADY STRECHING SOBOTA 10:30 MARTA S. BODY&MIND
ARKADY STRECHING NIEDZIELA 11:00 BARTEK Ś. BODY&MIND
STARE MIASTO FIT SENIOR PONIEDZIAŁEK 10:00 KRYSIA K. FITNESS V p.
STARE MIASTO PILATES PONIEDZIAŁEK 16:15 KRYSIA K. FITNESS IV p.
STARE MIASTO FIT SENIOR WTOREK 11:00 SYLWIA S. FITNESS V p.
STARE MIASTO PILATES WTOREK 17:15 KRYSIA K. FITNESS IV p.
STARE MIASTO FIT SENIOR ŚRODA 10:00 SYLWIA S. FITNESS V p.
STARE MIASTO ZDROWY KRĘGOSŁUP ŚRODA 16:15 KRYSIA K. FITNESS IV p.
STARE MIASTO ZDROWY KRĘGOSŁUP CZWARTEK 14:15 ANIA K. FITNESS IV p.
STARE MIASTO PILATES CZWARTEK 19:15 KRYSIA K. FITNESS IV p.
STARE MIASTO FIT SENIOR PIĄTEK 10:00 SYLWIA S. FITNESS V p.
STARE MIASTO PILATES PIĄTEK 19:15 KRYSIA K. FITNESS IV p.
STARE MIASTO PILATES SOBOTA 09:00 IRENA L. FITNESS V p.
STARE MIASTO PILATES SOBOTA 17:00 KRYSIA K. FITNESS V p.
MAŚLICKA ZDROWY KRĘGOSŁUP PONIEDZIAŁEK 10:00 Beata G. STUDIO FITNESS
MAŚLICKA PILATES PONIEDZIAŁEK 19:00 Karolina J. STUDIO FITNESS
MAŚLICKA JOGA PONIEDZIAŁEK 21:00 Ania K. STUDIO FITNESS
MAŚLICKA STRECHING WTOREK 19:30 Karolina J. STUDIO FITNESS
MAŚLICKA JOGA WTOREK 20:00 Ania K. STUDIO FITNESS
MAŚLICKA ZDROWY KRĘGOSŁUP ŚRODA 10:00 Beata G. STUDIO FITNESS
MAŚLICKA ZDROWY KRĘGOSŁUP ŚRODA 17:00 Karolina J. STUDIO FITNESS
MAŚLICKA STRECHING CZWARTEK 19:30 Alicja M. STUDIO FITNESS
MAŚLICKA JOGA CZWARTEK 20:00 Ania K. STUDIO FITNESS
MAŚLICKA PILATES PIĄTEK 19:00 Karolina J. STUDIO FITNESS
MAŚLICKA STRECHING SOBOTA 19:00 FA TEAM STUDIO FITNESS
ROGOWSKA ZDROWY KRĘGOSŁUP PONIEDZIAŁEK 08:00 Magdalena Słobodzian STUDIO FITNESS
ROGOWSKA FIT SENIOR PONIEDZIAŁEK 10:00 Sylwia Stwora STUDIO FITNESS
ROGOWSKA AQUA ADAPTACJA PONIEDZIAŁEK 07:00 Magdalena Słobodzian BASEN REKREACYJNY
ROGOWSKA AQUA ADAPTACJA PONIEDZIAŁEK 09:00 Karolina Budzińska-Pruchnik BASEN REKREACYJNY
ROGOWSKA AQUA ADAPTACJA PONIEDZIAŁEK 18:15 Aleksandra Mikła BASEN REKREACYJNY
ROGOWSKA ZUMBA GOLD WTOREK 10:00 Agnieszka Sinanović STUDIO FITNESS
ROGOWSKA AQUA ADAPTACJA WTOREK 19:00 Katarzyna Kłosowska BASEN REKREACYJNY
ROGOWSKA FIT SENIOR ŚRODA 10:00 Jacek Kaszuba STUDIO FITNESS
ROGOWSKA ZDROWY KRĘGOSŁUP ŚRODA 19:05 Natalia Marciniszyn STUDIO FITNESS
ROGOWSKA AQUA ADAPTACJA ŚRODA 08:00 Magdalena Słobodzian BASEN REKREACYJNY
ROGOWSKA AQUA ADAPTACJA ŚRODA 09:00 Justyna Tabor BASEN REKREACYJNY
ROGOWSKA AQUA ADAPTACJA ŚRODA 19:00 Urszula Kszyszczuk BASEN REKREACYJNY
ROGOWSKA AQUA ADAPTACJA ŚRODA 20:00 Wenesa Porwańska BASEN REKREACYJNY
ROGOWSKA ZDROWY KRĘGOSŁUP CZWARTEK 10:00 Dariusz Majchrzak STUDIO FITNESS
ROGOWSKA JOGA CZWARTEK 11:00 Dariusz Majchrzak STUDIO FITNESS
ROGOWSKA ZUMBA GOLD CZWARTEK 17:00 Agnieszka Sinanović STUDIO FITNESS
ROGOWSKA AQUA ADAPTACJA CZWARTEK 19:00 Wenesa Porwańska BASEN REKREACYJNY
ROGOWSKA ZDROWY KRĘGOSŁUP PIĄTEK 11:00 Anna Grocholska STUDIO FITNESS
ROGOWSKA ZDROWY KRĘGOSŁUP PIĄTEK 18:00 Magdalena Słobodzian STUDIO FITNESS
ROGOWSKA AQUA ADAPTACJA PIĄTEK 18:15 Jacek Kaszuba BASEN REKREACYJNY
ROGOWSKA AQUA ADAPTACJA PIĄTEK 20:30 Magdalena Słobodzian BASEN REKREACYJNY
ROGOWSKA ZDROWY KRĘGOSŁUP SOBOTA 09:00 Anna Grocholska STUDIO FITNESS
ROGOWSKA AQUA ADAPTACJA SOBOTA 20:00 Agnieszka Chudewniak BASEN REKREACYJNY
ROGOWSKA AQUA ZUMBA NIEDZIELA 09:15 Oxana Leshanova BASEN REKREACYJNY
BOREK FIT SENIOR PONIEDZIAŁEK 09:15 Weronika W. STUDIO FITNESS
BOREK PILATES WTOREK 17:15 Magda K. STUDIO FITNESS
BOREK ZDROWY KRĘGOSŁUP ŚRODA 09:15 Agata D. STUDIO FITNESS
BOREK ZDROWY KRĘGOSŁUP CZWARTEK 17:15 Angelika K. STUDIO FITNESS
BOREK STRECHING PIĄTEK 09:15 Beata G. STUDIO FITNESS
BOREK ZDROWY KRĘGOSŁUP SOBOTA 10:15 Angelika K. STUDIO FITNESS
PASAŻ GRUNWALDZKI ZDROWY KRĘGOSŁUP PONIEDZIAŁEK 19:00 Monika K. STUDIO BODY & MIND
PASAŻ GRUNWALDZKI PILATES WTOREK 17:00 Natalia M. STUDIO BODY & MIND
PASAŻ GRUNWALDZKI ZDROWY KRĘGOSŁUP ŚRODA 16:00 Ola T./Monika K. STUDIO BODY & MIND
PASAŻ GRUNWALDZKI PILATES CZWARTEK 17:00 Krysia K. STUDIO BODY & MIND
PASAŻ GRUNWALDZKI ZDROWY KRĘGOSŁUP PIĄTEK 19:00 Patrycja K. STUDIO BODY & MIND
PASAŻ GRUNWALDZKI ZDROWY KRĘGOSŁUP SOBOTA 12:00 Patrycja K. STUDIO BODY & MIND
PASAŻ GRUNWALDZKI ZDROWY KRĘGOSŁUP NIEDZIELA 12:00 Patrycja K. STUDIO BODY & MIND
KORONA ZDROWY KRĘGOSŁUP PONIEDZIAŁEK 09:30 Agnieszka J. STUDIO BODY & MIND
KORONA ZDROWY KRĘGOSŁUP WTOREK 19:15 Angelika K. STUDIO BODY & MIND
KORONA STRECHING ŚRODA 09:30 Magda D. STUDIO BODY & MIND
KORONA STRECHING CZWARTEK 09:30 Agnieszka J. STUDIO BODY & MIND
KORONA PILATES PIĄTEK 17:15 Marta P. STUDIO BODY & MIND
KORONA ZDROWY KRĘGOSŁUP SOBOTA 09:30 Agnieszka J. STUDIO BODY & MIND
KORONA STRECHING NIEDZIELA 11:30 Agnieszka Król. STUDIO BODY & MIND
MARINO STRECHING PONIEDZIAŁEK 10:00 Patrycja G. STUDIO FITNESS
MARINO PILATES WTOREK 10:00 Natalia K. STUDIO FITNESS
MARINO RELAX JOGA ŚRODA 10:00 Iza G. STUDIO FITNESS
MARINO ZDROWY KRĘGOSŁUP CZWARTEK 10:00 Natalia K. STUDIO FITNESS
MARINO ZDROWY KRĘGOSŁUP PIĄTEK 16:00 Aga K. STUDIO FITNESS
MARINO PILATES NIEDZIELA 17:00 Patrycja P. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA AQUA ADAPTACJA PONIEDZIAŁEK 07:45 Ania G. BASEN REKREACYJNY
STRZEGOMSKA AQUA SENIOR PONIEDZIAŁEK 09:15 Ania G. BASEN REKREACYJNY
STRZEGOMSKA ZDROWY KRĘGOSŁUP PONIEDZIAŁEK 10:00 Ada P. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA PILATES WTOREK 10:00 Anita S. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA ZDROWY KRĘGOSŁUP WTOREK 12:00 Ania G. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA AQUA ADAPTACJA WTOREK 08:30 Magda Sł. BASEN REKREACYJNY
STRZEGOMSKA AQUA SENIOR WTOREK 09:15 Magda Sł. BASEN REKREACYJNY
STRZEGOMSKA AQUA ZUMBA WTOREK 18:15 Oxana L. BASEN REKREACYJNY
STRZEGOMSKA AQUA ADAPTACJA WTOREK 19:00 Magda M. BASEN REKREACYJNY
STRZEGOMSKA ZDROWY KRĘGOSŁUP ŚRODA 09:00 Marta G. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA zumba GOLD ŚRODA 10:30 Agnieszka S. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA STRECHING ŚRODA 17:00 Julia M. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA AQUA ZUMBA ŚRODA 09:15 Agnieszka S. BASEN REKREACYJNY
STRZEGOMSKA AQUA ADAPTACJA ŚRODA 19:45 Ola M. BASEN REKREACYJNY
STRZEGOMSKA ZDROWY KRĘGOSŁUP CZWARTEK 10:00 Ania G. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA AQUA SENIOR CZWARTEK 09:15 Agnieszka C. BASEN REKREACYJNY
STRZEGOMSKA AQUA ADAPTACJA CZWARTEK 19:00 Wiola M. BASEN REKREACYJNY
STRZEGOMSKA STRECHING PIĄTEK 10:00 Julia L. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA ZUMBA GOLD PIĄTEK 11:00 Agnieszka S. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA AQUA ADAPTACJA PIĄTEK 08:00 Kasia K. BASEN REKREACYJNY
STRZEGOMSKA AQUA ADAPTACJA PIĄTEK 19:15 Natalia M. BASEN REKREACYJNY
STRZEGOMSKA ZDROWY KRĘGOSŁUP PIĄTEK 17:00 Ania G. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA PILATES PIĄTEK 19:00 Magda Ł. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA PILATES SOBOTA 11:00 Magda Sł. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA AQUA ADAPTACJA SOBOTA 09:15 Magda Sł. BASEN REKREACYJNY
STRZEGOMSKA ZDROWY KRĘGOSŁUP NIEDZIELA 09:00 Ania G. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA ZDROWY KRĘGOSŁUP NIEDZIELA 11:00 Ania G. STUDIO FITNESS
STRZEGOMSKA STRECHING NIEDZIELA 16:00 Bartek C. STUDIO FITNESS
GAGARINA ZDROWY KRĘGOSŁUP PONIEDZIAŁEK 10:15 Julia L. STUDIO FITNESS
GAGARINA JOGA PONIEDZIAŁEK 16:15 Dominika F. STUDIO FITNESS
GAGARINA STRECHING WTOREK 10:15 Jula L. STUDIO FITNESS
GAGARINA STRECHING WTOREK 18:15 Agnieszka W. STUDIO FITNESS
GAGARINA STRECHING ŚRODA 10:15 Julia L. STUDIO FITNESS
GAGARINA MOBILITY CZWARTEK 10:15 Klaudia H. STUDIO FITNESS
GAGARINA STRECHING CZWARTEK 18:15 Julia L. STUDIO FITNESS
GAGARINA ZDROWY KRĘGOSŁUP CZWARTEK 20:15 Julia L. STUDIO FITNESS
GAGARINA JOGA PIĄTEK 16:15 Dominika F. STUDIO FITNESS
GAGARINA STRECHING SOBOTA 11:15 Bartek/Kuba STUDIO FITNESS
GAGARINA PILATES NIEDZIELA 11:15 Anita/Gosia STUDIO FITNESS
SKY TOWER ZDROWY KRĘGOSŁUP WTOREK 10:30 Agata D. STUDIO FITNESS
SKY TOWER ZDROWY KRĘGOSŁUP ŚRODA 09:30 Klaudia G. STUDIO BODY & MIND
SKY TOWER STRECHING ŚRODA 10:30 Klaudia G. STUDIO BODY & MIND
SKY TOWER ZDROWY KRĘGOSŁUP CZWARTEK 09:30 Agata R. STUDIO FITNESS
SKY TOWER FIT SENIOR CZWARTEK 10:30 Agata R. STUDIO FITNESS