Mix class

Zajęcia w przedziale 65-85% HR. Praca w niskich i wysokich strefach tętna tlenowego „jazda po nieznanym terenie”. Kombinacje terenów płaskich i górzystych z wykorzystaniem wszystkich technik.

Cel zajęć: zwiększenie wytrzymałości, spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa podstawowej wydolności krążeniowo- oddechowej

Dostępność zajęć

w naszych klubach

Wrocław Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Arkady Wrocławskie
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:20 Marta
  • 18:30 - 19:25 Tomek
  • Wtorek
  • 18:00 - 19:20 Marta
  • 19:30 - 20:25 Marta
  • Środa
  • 18:30 - 19:20 Dawid
  • Czwartek
  • 08:30 - 09:30 Dawid
  • 18:00 - 19:20 Marta
  • Piątek
  • 07:00 - 08:00 Marta
  • Sobota
  • 10:30 - 11:25 Marta
Bielany
  • Poniedziałek
  • 07:30 - 08:25 Kasia K.
  • 18:00 - 18:55 Grzegorz F.
  • Wtorek
  • 17:00 - 17:55 Artur N.
  • Środa
  • 18:00 - 18:55 Grzegorz F.
  • Piątek
  • 07:30 - 08:25 Kasia K.
Borek
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:10 Darek B.
  • Środa
  • 07:15 - 08:10 Artur N.
  • 17:15 - 18:10 Artur N.
  • Czwartek
  • 07:15 - 08:10 Kasia K.
Domar
  • Poniedziałek
  • 17:15 - 18:15 Sylwia
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:15 Tomek
  • Środa
  • 17:45 - 18:45 Gosia
  • Czwartek
  • 19:15 - 20:15 Darek
Family Point
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:10 Paweł
  • Wtorek
  • 19:15 - 20:10 Darek
  • Sobota
  • 09:30 - 10:25 Darek
Gagarina
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:10 Błażej U.
  • 19:15 - 20:10 Błażej U.
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:10 Błażej U.
  • Środa
  • 18:15 - 19:10 Michał K.
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:10 Artur T.
  • Sobota
  • 18:15 - 19:10 Sylwia S.
Jupiter 24H (Krzyki)
  • Poniedziałek
  • 20:00 - 20:50 Łukasz
  • Wtorek
  • 18:00 - 18:50 Michał
  • 19:00 - 19:50 Asia
  • Środa
  • 09:00 - 09:50 Jacek J.
  • 18:00 - 18:50 Kacper
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:50 Asia
  • Sobota
  • 10:00 - 10:50 Wiola
  • 18:00 - 18:50 Michał
  • Niedziela
  • 20:00 - 20:50 Bartek
Marino
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 19:00 Marta B.
  • Wtorek
  • 19:00 - 20:00 Monika J.
  • Środa
  • 18:00 - 19:00 Marta B.
  • Czwartek
  • 17:00 - 18:00 Artur N.
  • Sobota
  • 11:00 - 12:30 Artur N.
Rogowska
  • Środa
  • 08:15 - 09:15 Gosia K.
  • Czwartek
  • 17:00 - 18:00 Błażej U.
  • Piątek
  • 08:00 - 09:00 Gosia K.
  • Sobota
  • 12:30 - 13:30 Darek B.
  • Niedziela
  • 12:30 - 13:30 Darek B.
Sky Tower
  • Poniedziałek
  • 18:15 - 19:15 KASIA K.
  • Wtorek
  • 19:15 - 20:15 MONIKA
  • Środa
  • 08:30 - 09:30 DAWID
  • 19:15 - 20:15 DAREK
  • Piątek
  • 18:15 - 19:15 DAREK
  • Sobota
  • 10:30 - 11:30 GOSIA
  • Niedziela
  • 16:15 - 17:15 DAREK
Stare Miasto
  • Poniedziałek
  • 17:10 - 18:00 Ludmiła K.
  • Wtorek
  • 07:15 - 08:05 Jacek D.
  • 18:15 - 19:05 Sylwia S.
  • Środa
  • 18:15 - 19:05 Daniel G.
  • Piątek
  • 17:10 - 18:00 Magda D.
  • Sobota
  • 10:15 - 11:05 Irena L.
  • Niedziela
  • 19:20 - 20:10 Marta G.
Szybowcowa
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:25 Aneta
  • 17:15 - 18:10 Artur
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:10 Aneta
  • Środa
  • 19:30 - 20:25 Daniel
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:10 Aneta
  • Piątek
  • 09:30 - 10:25 Aneta
  • 19:15 - 20:10 Bartek
  • Sobota
  • 09:15 - 10:25 Artur
  • 16:15 - 17:10 Artur
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:25 Marta

Odbierz darmowe wejście do klubu

Więcej