Zaproszenie do klubu

WYPRÓBUJ NAS ZA DARMO
SKORZYSTAJ Z JEDNORAZOWEGO, BEZPŁATNEGO ZAPROSZENIA DO KLUBU

 

Imię (*)

Nazwisko (*)

Wybierz klub (*)

Telefon (*)

Adres e-mail (*)


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych - Fitness Academy BIS Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (dawniej Fitness Academy Sp. z o. o. SKA) , z siedzibą we Wrocławiu 53-332, ul.Powstańców Śląskich 95 w związku z przetworzeniem zapytania formularza kontaktu. Podanie wskazanych wyżej danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania lub przygotowania oferty. Szczegółowe informacje dotyczące warunków przetwarzania Twoich danych osobowych oraz praw przysługujących Ci w związku z tym przetwarzaniem zostały zawarte w naszej Polityce Prywatności.


Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi naszych produktów i usług. Zapisz się do listy naszych kontaktów marketingowych, a będziesz mógł otrzymywać od nas informacje o produktach i usługach znajdujących się w aktualnej ofercie, promocjach, rabatach oraz programach lojalnościowych, na adres e-mail lub na numer telefonu podane przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym. Administrator oraz podmioty należące do grupy kapitałowej Administratora będą mogły w wygodny sposób przekazywać Ci wszystkie wymienione wyżej informacje drogą elektroniczną lub telefonicznie. Pamiętaj, że zgoda jest dobrowolna i możesz ją wycofać w każdej chwili.

Akceptuję regulamin promocji

Zaproszenie ważne jest 7 dni od daty pobrania.

W celu skorzystania z zaproszenia prosimy o wypełnienie danych, pobranie zaproszenia i pozostawienie wydrukowanego zaproszenia w recepcji danego klubu. Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego, jednorazowego wstępu do wybranego klubu , korzystania z siłowni, zajęć fitness, zajęć na rowerach stacjonarnych oraz sauny.
Z zaproszenia mogą skorzystać osoby powyżej 16 roku życia.

* Pole oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Regulamin promocji dostepny w recepcji klubu.


Sprawdź jak przygotować się do pierwszej wizyty w Fitness Academy!
Poradnik znajdziesz tutaj:
 

 

dla-ciebie-right

klub-fitness klub-silownia klub-indor-cycling klub-sauny-spa klub-pokoj-zabaw