Aktualności

Weekendowa Akademia SQUASH dla dorosłych.

2017-03-13

Akademia Squash Fitness Academy Jupiter 24h rośnie w siłę! Startujemy z weekendową edycją treningów dla dorosłych. Z nami poznasz tajniki gry w squasha i spędzisz aktywnie czas w weekend.

Trenuj SQUASHA z najlepszymi trenerami już w najbliższy weekend!

2017-03-13

Tylko w Fitness Academy Jupiter 24h masz szansę uczyć się squasha od dwójki bardzo doświadczonych trenerów! 1,5 h trening grupowy to doskonała okazja, aby podszkolić swoje umiejętności na korcie.

Akademia SQUASH dla początkujących.

2017-03-13

Chcesz nauczyć się gry w squasha? Z Fitness Academy Jupiter 24h to proste! Zapisz się do naszej Akademii Squasha dla dorosłych. Trening grupowy to wzajemna motywacja, dużo dobrej zabawy i sportowa rywalizacja!

Akademia SQUASH dla dzieci!

2017-03-13

Pozwól swojemu dziecku odkryć nową pasję! Zapisz je do Akademii Squash Fitness Academy Jupiter 24h. Nabór właśnie trwa! Pozwól, aby Twoja pociecha rozwijała się na korcie pod naszym okiem!

Walentynkowa promocja na treningi SQUASH!

2017-03-13

Nie masz pomysłu na Walentynki? Spędź je aktywnie. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty! Zabierz swoją Walentynkę na wspólny trening squash. Nasz trener nauczy Was zasad gry oraz prawidłowej techniki.

Pierwsza gra w SQUASHA za jedyne 50% ceny!

2017-03-13

Doskonała okazja, aby na kortach Fitness Academy Jupiter 24h postawić pierwszy krok! Promocja na pierwszą rezerwację kortu obowiązuje już od poniedziałku 16. stycznia 2017r.

Jesteś Klubowiczem Fitness Academy? Graj za 50% ceny!

2017-03-13

Nie daj się treningowej rutynie! Spróbuj czegoś nowego! Tylko teraz do 15. stycznia 2017r. klubowicze posiadający członkostwo Fitness Academy za kort do squasha płacą jedynie 50% ceny! Nie czekaj! Zarezerwuj kort już teraz!

Reaktywacja kortów do SQUASHA! Testuj nas za darmo!

2017-02-16

To bez wątpienia długo wyczekiwana informacja! Fitness Academy Jupiter 24h od poniedziałku 5. grudnia 2016 otwiera swoje korty do squasha. Zapraszamy do rezerwacji terminu i przetestowania naszych kortów bezpłatnie.

Bezpłatny grupowy trening SQUASH.

2017-02-16

Fitness Academy Jupiter 24h daje Ci bezpłatną możliwość nauki gry w squasha pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Skorzystaj z darmowych treningów grupowych i poznaj tajniki tego sportu.

Liga squasha
fa_jupiter_liga_squasha_zajawka

Liga Squasha 2015/2016 Zeszłosezonowe rozgrywki ligowe zostały przerwane z powodu przebudowy klubu, za co serdecznie przepraszamy! Pamiętając, o tym incydencie nagrodziliśmy najbardziej walecznych i aktywnych uczestników ligi squasha: -Mistrz PIOTR W., otrzymał voucher na weekend dla 2 osób w Hotelu Wieniawa Spa & Wellness -V-ce mistrz MAREK DZ., otrzymał zaproszenie na 10 bezpłatnych gier w squasha -2 V-ce mistrz WOJTEK C., otrzymał zaproszenie na 5 bezpłatnych gier w squasha

Liga Squasha 2015/2016

    Zeszłosezonowe rozgrywki ligowe zostały przerwane z powodu przebudowy klubu, za co serdecznie przepraszamy! Pamiętając, o tym incydencie nagrodziliśmy najbardziej walecznych i aktywnych uczestników ligi squasha:

-Mistrz PIOTR W., otrzymał  voucher na weekend dla 2 osób w Hotelu Wieniawa Spa & Wellness
-V-ce mistrz  MAREK DZ., otrzymał zaproszenie na 10 bezpłatnych gier w squasha
-2 V-ce  mistrz  WOJTEK C., otrzymał zaproszenie na 5 bezpłatnych gier w squasha


    Za największą frekwencję koszulki techniczne z imieniem i nazwiskiem otrzymali:

-K. Marcin
-S. Oskar
-K. Zbyszek
-J. Grzesiek
-D. Michał
-D. Maciek
-K. Wojtek
-R. Adam

    W podziękowaniu za fantastyczne prowadzenie ligi koszulką techniczną z nazwiskiem nagrodziliśmy też organizatora Michała Sz.

Turnieje
fa_jupiter_squash_turniej_zajawka

Turniej z okazji otwarcia strefy squash. Po darmowym tygodniu testowania kortów 10 grudnia 2016 r. przeprowadziliśmy CHARYTATYWNY TURNIEJ C – WIENIAWA CUP – OPEN oraz turniej DAMSKI. W turnieju wzięło udział ponad trzydziestu zawodników i zawodniczek. Dzięki hojności Hotelu Wieniawa Spa & Wellness oraz eRakiety.com nagrodziliśmy za zaciętą walkę prawie 20 osób. PODSUMOWANIE KONKURSU: Wszyscy pełnoletni uczestnicy turnieju mogli wziąć udział w konkursie na najbardziej chwytliwe hasło reklamujące klub Fitness Academy Jupiter. Nagrodą w konkursie był voucher na weekend dla 2 osób w Hotelu Wieniawa Spa & Wellness. Zwycięzcą został Michał K. z hasłem: Jupiter – squash z innej planety!

Turniej z okazji otwarcia strefy squash.

    Po darmowym tygodniu testowania kortów 10 grudnia 2016 r.  przeprowadziliśmy CHARYTATYWNY TURNIEJ C – WIENIAWA CUP – OPEN oraz turniej DAMSKI.

    W turnieju wzięło udział ponad trzydziestu zawodników i zawodniczek. Dzięki hojności Hotelu Wieniawa  Spa & Wellness oraz eRakiety.com nagrodziliśmy za zaciętą walkę prawie 20 osób.

TURNIEJ OPEN:

    W kategorii OPEN rozdaliśmy  vouchery o wartości ponad  2 tys. zł! Do finału dotarło dwóch zawodników bez utraty żadnego seta.

Tą tendencję utrzymał :

-Marcin G. zajmując 1 miejsce, otrzymał voucher na weekend dla 2 osób w Hotelu Wieniawa Spa & Wellness
-Michał Ś.  zając 2 miejsce,  otrzymał rakietę do squasha o wartości ok 500zł
-Jacek M.  zając 3 miejsce, otrzymał voucher do erakiety.com o wartości  300zł

    Zwycięscy grup zostali nagrodzeni voucherami do erakiety.com o wartości 100zł :

-Maciej M. miejsce 6
-Marcin Ż. miejsce 7
-Ireneusz K. miejsce 9
-Oskar M. miejsce 11
-Marcin K. miejsce 13
-Maciej P. miejsce 15
-Damian Ch. miejsce 17
-Tomasz T. miejsce 21

TURNIEJ DAMSKI:
    
    W kategorii Pań nagrodziliśmy wszystkie uczestniczki!  Nagrodę główną od sponsora turnieju voucher na weekend dla 2 osób w Hotelu Wieniawa Spa & Wellness otrzymała:

-Wilanowska B. za zajęcie 1 miejsca
oraz
-Stawicka A. za zajęcie 2 miejsca voucher do erakiety.com o wartości 300zł
-Płaczek A. za zajęcie 3 miejsca voucher do erakiety.com o wartości 200zł
-Ewelina P. za zajęcie 4 miejsca voucher do erakiety.com o wartości 100zł
-Hyżyk A. za zajęcie 5 miejsca voucher do erakiety.com o wartości 100zł
-Stec G. za fantastyczny debiut i zajęcie 6 miejsca termobag!

PODSUMOWANIE KONKURSU:
    Wszyscy pełnoletni uczestnicy turnieju mogli wziąć udział w konkursie na najbardziej chwytliwe hasło reklamujące klub Fitness Academy Jupiter. Nagrodą w konkursie był voucher na weekend dla 2 osób w Hotelu Wieniawa Spa & Wellness.
    Zwycięzcą został  Michał K. z hasłem: Jupiter – squash z innej planety!

Szkółka squash'a

Cennik

Instruktorzy

Damska Liga
fa_jupiter_squash_damska_liga_zajawka

Sezon ligi kobiecej zaczyna się 6.01.2017r i kończy się 28.04.2017r. Dzięki podziałowi na grupy w lidze mogą wziąć udział zawodniczki na każdym poziomie umiejętności. W piątki o godzinie 18:00-20:00 grają grupy 1 i 2 (początkujące), natomiast w godzinach 20:00-22:00 grupy 3 i 4 (zaawansowane). Koszt wzięcia udziału: • Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (4 rozgrywki) - 140 zł • Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (5 rozgrywek) - 175zł • Opłata jednorazowa - 40 zł Dla posiadaczy karty Benefit: • Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (4 rozgrywki) - 80 zł • Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (5 rozgrywek) - 100zł • Opłata jednorazowa - 30 zł Zgłoszenia należy przesyłać organizatorom na adres e-mail: sergiusz.rowba@fitness-academy.com.pl Serdecznie zapraszamy!

Rezerwuj kort