Aktualności

ZUM Masters League

2017-05-24

ZUM Masters League to świetna zabawa dla graczy na każdym poziomie umiejętności! Jedyny warunek to ukończenie 35-ego roku życia. Tu możecie sprawdzić swój umiejętności i poznać innych graczy na podobnym poziomie.

DARMOWE 30 min. NAUKI GRY W SQUASHA!!!

2017-05-11

DARMOWA NAUKA GRY W SQUASHA!!! Chcesz poznać dokładnie zasady gry w squasha oraz nauczyć się podstawowych uderzeń?!?!? To zapraszam Cię na darmowy trening gdzie zostanie Ci to wszystko wyjaśnione!!!

Czwartkowa liga WOŁA'WINA!

2017-05-09

CZWARTKOWA LIGA WOŁA'WINA! Zapraszam wszystkich maniaków squasha na fantastyczną zabawę oraz rywalizację. Tu możecie sprawdzić swój poziom umiejętności i poznać innych graczy na podobnym poziomie.

Liga Kobiet Biotigo.

2017-05-09

LIGA KOBIET! Drogie Panie jeśli gracie w squasha i chcecie spędzić miło oraz aktywnie czas. Zapiszcie się na naszą niedzielną ligę z Biotigo! Na każdą kolejkę przywdziane są fantastyczne nagrody od sponsora!

Weekendowa Akademia SQUASH dla dorosłych.

2017-03-13

Akademia Squash Fitness Academy Jupiter 24h rośnie w siłę! Startujemy z weekendową edycją treningów dla dorosłych. Z nami poznasz tajniki gry w squasha i spędzisz aktywnie czas w weekend.

Trenuj SQUASHA z najlepszymi trenerami już w najbliższy weekend!

2017-03-13

Tylko w Fitness Academy Jupiter 24h masz szansę uczyć się squasha od dwójki bardzo doświadczonych trenerów! 1,5 h trening grupowy to doskonała okazja, aby podszkolić swoje umiejętności na korcie.

Akademia SQUASH dla początkujących.

2017-03-13

Chcesz nauczyć się gry w squasha? Z Fitness Academy Jupiter 24h to proste! Zapisz się do naszej Akademii Squasha dla dorosłych. Trening grupowy to wzajemna motywacja, dużo dobrej zabawy i sportowa rywalizacja!

Akademia SQUASH dla dzieci!

2017-03-13

Pozwól swojemu dziecku odkryć nową pasję! Zapisz je do Akademii Squash Fitness Academy Jupiter 24h. Nabór właśnie trwa! Pozwól, aby Twoja pociecha rozwijała się na korcie pod naszym okiem!

Walentynkowa promocja na treningi SQUASH!

2017-03-13

Nie masz pomysłu na Walentynki? Spędź je aktywnie. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty! Zabierz swoją Walentynkę na wspólny trening squash. Nasz trener nauczy Was zasad gry oraz prawidłowej techniki.

Pierwsza gra w SQUASHA za jedyne 50% ceny!

2017-03-13

Doskonała okazja, aby na kortach Fitness Academy Jupiter 24h postawić pierwszy krok! Promocja na pierwszą rezerwację kortu obowiązuje już od poniedziałku 16. stycznia 2017r.

Jesteś Klubowiczem Fitness Academy? Graj za 50% ceny!

2017-03-13

Nie daj się treningowej rutynie! Spróbuj czegoś nowego! Tylko teraz do 15. stycznia 2017r. klubowicze posiadający członkostwo Fitness Academy za kort do squasha płacą jedynie 50% ceny! Nie czekaj! Zarezerwuj kort już teraz!

Reaktywacja kortów do SQUASHA! Testuj nas za darmo!

2017-02-16

To bez wątpienia długo wyczekiwana informacja! Fitness Academy Jupiter 24h od poniedziałku 5. grudnia 2016 otwiera swoje korty do squasha. Zapraszamy do rezerwacji terminu i przetestowania naszych kortów bezpłatnie.

Bezpłatny grupowy trening SQUASH.

2017-02-16

Fitness Academy Jupiter 24h daje Ci bezpłatną możliwość nauki gry w squasha pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Skorzystaj z darmowych treningów grupowych i poznaj tajniki tego sportu.

Liga squasha
JUPITER_Liga_Wolawina_POST

CZWARTKOWA LIGA WOŁA'WINA! Zapraszam wszystkich maniaków squasha na fantastyczną zabawę oraz rywalizację. Tu możecie sprawdzić swój poziom umiejętności i poznać innych graczy na podobnym poziomie.

LIGA SQUASHA OPEN

Cześć Squashowi Maniacy! 
Już w najbliższy czwartek  startujemy z nowym kolejka Czwartkowa Liga WOŁA'WINA!

Kto może wziąć udział w lidze? Każdy! Niezależnie od tego czy stawiasz dopiero swoje pierwsze kroki na korcie czy debiut w turniejach masz już dawno za sobą- udział w lidze to doskonała okazja by poznać zawodników grających na podobnym poziomie.

Kiedy gramy? W każdy czwartek! w godzinach 18:00-20:00 (Grupy 3 i 4) i 20:00-22:00 (Grupy 1 i 2) 

Jak można się zapisać? Chęć uczestnictwo zgłoś do Organizatora Sergiusza Rowba:

tel. 532116008 mail: sergiusz.rowba@gmail.com.pl

lub on-line.

Do kiedy można zgłosić chęć uczestnictwa? Na Twoje zgłoszenie czekamy do środy poprzedzającą nową kolejkę do godziny 18:00

Ile to kosztuje? Cennik rozgrywek: 
• Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (4 rozgrywki) - 150 zł
• Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (5 rozgrywek) - 200zł
• Opłata jednorazowa - 50 zł
Cennik dla posiadaczek karty Benefit:
• Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (4 rozgrywki) - 105 zł
• Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (5 rozgrywek) - 140zł
• Opłata jednorazowa - 35 zł

Gorąco zapraszam! 

JUPITER_Liga_Wolawina_POST

button_badz_na_biezaco_FB_Jupiter1-500x150

Turnieje
Szkółka squash'a

Cennik

Instruktorzy

 

JUPITER_Trenerzy_Borkowski

Andrzej Borkowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Trener EFS - PFS Level 1 Posiada certyfikat Trenera Klubowego Polskiej Federacji Squasha Trener Polskiego Związku Tenisa Stołowego Mistrz Polski w racketlonie w kategorii Open Brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Polski w squasha Wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym medalista Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w tenisa stołowego.

Kontakt: 503464047

JUPITER_Trenerzy_Rowba

Sergiusz Rowba 

Nauczyciel i pasjonat squasha prowadzący zajęcia indywidualne i grupowe dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz dzieci. Całe życie związany ze sportem, a od kilku lat aktywny zawodnik i trener squasha. W swoich zajęciach, oprócz poprawy gry, stara się zarazić swoją squashową pasją.

Zajęcia prowadzi również w języku rosyjskim.

Kontakt: 697474293

JUPITER_Trenerzy_Kleczyński

Marcin Kleczyński

Trener i pasjonat squasha. Na korcie spędza każdą wolną chwilę. Od ponad roku trenuje z aktualnym wicemistrzem Polski Markiem Wojnarskim. Technikę szkoli z trenerem ESF level 3 Marcinem Ganczarskim, nad jego kondycją i koordynacją ruchową czuwa świetny zawodnik i trener młodszego pokolenia Mikołaj Rogalski. Aktualnie 250 rakieta w kraju wciąż pnący się w górę. Zawodnik z wieloma sukcesami. Rozegrał ponad 50 oficjalnych turniejów, kilkakrotnie stał na podium. Swoim zamiłowaniem do squasha zaraża wszystkich dookoła. Czerpie z gry wiele radości i chętnie dzieli się nabytym doświadczeniem. Osobiście bardzo miły i pozytywnie nastawiony do życia.  

Kontakt: 602528938

JUPITER_Trenerzy_Gołębiowski

Michał Gołębiowski

Michał prowadzi treningi indywidualne w klubie. Brał udział w wielu turniejach Polskiej Federacji Squasha. Grając przez wiele lat, nabył niezbędną wiedzę i doświadczenie pozwalające na efektywne uczenie innych -zarówno dzieci jak i dorosłych. Oprócz treningów w tygodniu, Michał oferuje także lekcje w weekendy.

Kontakt: 502232016

Paweł Koprowski

Trener z uprawnieniami Europejskiej Federacji Squasha EFS 1. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz nauczyciel od wielu lat pracujący z dziećmi i młodzieżą. Specjalizuje się w nauce osób rozpoczynających swoją przygodę ze squashem, przeprowadzając bezboleśnie i z uśmiechem przez podstawowe uderzenia. Prowadzi treningi dla początkujących i średnio zaawansowanych zawodników dopasowując natężenie zajęć do aktualnych możliwości ucznia. Od zawsze związany zawodowo z piłką nożną, jako trener squasha przenosi dynamikę zajęć z boiska na kort i pragnie zarazić swoją pasją innych. Nauka squasha nie musi być nudna, a przyjazna i wesoła atmosfera na korcie to jego znak rozpoznawczy. 

Kontakt: 503528757

 

 

Damska Liga
JUPITER_Liga_kobiet_Biotigo_POST

NIEDZIELNA LIGA KOBIET BIOTIGO! Drogie Panie jeśli gracie w squasha i chcecie spędzić miło oraz aktywnie czas. Zapiszcie się na naszą niedzielną ligę z Biotigo! Na każdą kolejkę przywdziane są fantastyczne nagrody od sponsora!

 

Cześć dziewczyny! 
Już w najbliższą niedzielę (30.04.2017) startujemy z nowym sezonem Ligi Kobiet Biotigo!

Kto może wziąć udział w lidze? Każdy! Niezależnie od tego czy stawiasz dopiero swoje pierwsze kroki na korcie czy debiut w turniejach masz już dawno za sobą- udział w lidze to doskonała okazja by poznać zawodniczki grające na podobnym poziomie.

Kiedy gramy? W każdą niedzielę (30.04.2017-02.07.2017)! w godzinach 17:00-19:00 (Grupy 3 i 4) i 19:00-21:00 (Grupy 1 i 2) 

Jak można się zapisać? Chęć uczestnictwa można zgłaszać mail’owo: pietak_e@onet.pl
sms’em: 794246496 lub 
w wiadomości prywatnej do organizatora.

Do kiedy można zgłosić chęć uczestnictwa? Na Twoje zgłoszenie czekamy do soboty (29.04.2017) do godziny 18:00

Ile to kosztuje? Cennik rozgrywek: 
• Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (4 rozgrywki) - 140 zł
• Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (5 rozgrywek) - 175zł
• Opłata jednorazowa - 40 zł
Cennik dla posiadaczek karty Benefit:
• Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (4 rozgrywki) - 80 zł
• Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (5 rozgrywek) - 100zł
• Opłata jednorazowa - 25 zł

Gorąco zapraszam! 

Więcej informacji w regulaminie rozgrywek oraz u organizatora: Ewelina Piętak 794 246 496

JUPITER_Liga_kobiet_Biotigo_POST

button_badz_na_biezaco_FB_Jupiter1-500x150

Rezerwuj kort