Aktualności

Reaktywacja kortów do SQUASHA! Testuj nas za darmo!

2017-02-16

To bez wątpienia długo wyczekiwana informacja! Fitness Academy Jupiter 24h od poniedziałku 5. grudnia 2016 otwiera swoje korty do squasha. Zapraszamy do rezerwacji terminu i przetestowania naszych kortów bezpłatnie.

Bezpłatny grupowy trening SQUASH.

2017-02-16

Fitness Academy Jupiter 24h daje Ci bezpłatną możliwość nauki gry w squasha pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Skorzystaj z darmowych treningów grupowych i poznaj tajniki tego sportu.Zobacz więcej

 

Liga squasha

Liga Squasha 2015/2016 Zeszłosezonowe rozgrywki ligowe zostały przerwane z powodu przebudowy klubu, za co serdecznie przepraszamy! Pamiętając, o tym incydencie nagrodziliśmy najbardziej walecznych i aktywnych uczestników ligi squasha: -Mistrz PIOTR W., otrzymał voucher na weekend dla 2 osób w Hotelu Wieniawa Spa & Wellness -V-ce mistrz MAREK DZ., otrzymał zaproszenie na 10 bezpłatnych gier w squasha -2 V-ce mistrz WOJTEK C., otrzymał zaproszenie na 5 bezpłatnych gier w squasha


Liga Squasha 2015/2016

    Zeszłosezonowe rozgrywki ligowe zostały przerwane z powodu przebudowy klubu, za co serdecznie przepraszamy! Pamiętając, o tym incydencie nagrodziliśmy najbardziej walecznych i aktywnych uczestników ligi squasha:

-Mistrz PIOTR W., otrzymał  voucher na weekend dla 2 osób w Hotelu Wieniawa Spa & Wellness
-V-ce mistrz  MAREK DZ., otrzymał zaproszenie na 10 bezpłatnych gier w squasha
-2 V-ce  mistrz  WOJTEK C., otrzymał zaproszenie na 5 bezpłatnych gier w squasha


    Za największą frekwencję koszulki techniczne z imieniem i nazwiskiem otrzymali:

-K. Marcin
-S. Oskar
-K. Zbyszek
-J. Grzesiek
-D. Michał
-D. Maciek
-K. Wojtek
-R. Adam

    W podziękowaniu za fantastyczne prowadzenie ligi koszulką techniczną z nazwiskiem nagrodziliśmy też organizatora Michała Sz.

 

Turnieje
fa_jupiter_squash_turniej_zajawka

Turniej z okazji otwarcia strefy squash. Po darmowym tygodniu testowania kortów 10 grudnia 2016 r. przeprowadziliśmy CHARYTATYWNY TURNIEJ C – WIENIAWA CUP – OPEN oraz turniej DAMSKI. W turnieju wzięło udział ponad trzydziestu zawodników i zawodniczek. Dzięki hojności Hotelu Wieniawa Spa & Wellness oraz eRakiety.com nagrodziliśmy za zaciętą walkę prawie 20 osób. PODSUMOWANIE KONKURSU: Wszyscy pełnoletni uczestnicy turnieju mogli wziąć udział w konkursie na najbardziej chwytliwe hasło reklamujące klub Fitness Academy Jupiter. Nagrodą w konkursie był voucher na weekend dla 2 osób w Hotelu Wieniawa Spa & Wellness. Zwycięzcą został Michał K. z hasłem: Jupiter – squash z innej planety!


Turniej z okazji otwarcia strefy squash.

    Po darmowym tygodniu testowania kortów 10 grudnia 2016 r.  przeprowadziliśmy CHARYTATYWNY TURNIEJ C – WIENIAWA CUP – OPEN oraz turniej DAMSKI.

    W turnieju wzięło udział ponad trzydziestu zawodników i zawodniczek. Dzięki hojności Hotelu Wieniawa  Spa & Wellness oraz eRakiety.com nagrodziliśmy za zaciętą walkę prawie 20 osób.

TURNIEJ OPEN:

    W kategorii OPEN rozdaliśmy  vouchery o wartości ponad  2 tys. zł! Do finału dotarło dwóch zawodników bez utraty żadnego seta.

Tą tendencję utrzymał :

-Marcin G. zajmując 1 miejsce, otrzymał voucher na weekend dla 2 osób w Hotelu Wieniawa Spa & Wellness
-Michał Ś.  zając 2 miejsce,  otrzymał rakietę do squasha o wartości ok 500zł
-Jacek M.  zając 3 miejsce, otrzymał voucher do erakiety.com o wartości  300zł

    Zwycięscy grup zostali nagrodzeni voucherami do erakiety.com o wartości 100zł :

-Maciej M. miejsce 6
-Marcin Ż. miejsce 7
-Ireneusz K. miejsce 9
-Oskar M. miejsce 11
-Marcin K. miejsce 13
-Maciej P. miejsce 15
-Damian Ch. miejsce 17
-Tomasz T. miejsce 21

TURNIEJ DAMSKI:
    
    W kategorii Pań nagrodziliśmy wszystkie uczestniczki!  Nagrodę główną od sponsora turnieju voucher na weekend dla 2 osób w Hotelu Wieniawa Spa & Wellness otrzymała:

-Wilanowska B. za zajęcie 1 miejsca
oraz
-Stawicka A. za zajęcie 2 miejsca voucher do erakiety.com o wartości 300zł
-Płaczek A. za zajęcie 3 miejsca voucher do erakiety.com o wartości 200zł
-Ewelina P. za zajęcie 4 miejsca voucher do erakiety.com o wartości 100zł
-Hyżyk A. za zajęcie 5 miejsca voucher do erakiety.com o wartości 100zł
-Stec G. za fantastyczny debiut i zajęcie 6 miejsca termobag!

PODSUMOWANIE KONKURSU:
    Wszyscy pełnoletni uczestnicy turnieju mogli wziąć udział w konkursie na najbardziej chwytliwe hasło reklamujące klub Fitness Academy Jupiter. Nagrodą w konkursie był voucher na weekend dla 2 osób w Hotelu Wieniawa Spa & Wellness.
    Zwycięzcą został  Michał K. z hasłem: Jupiter – squash z innej planety!

 

Szkółka squash'a


 

Cennik


 

Instruktorzy


 

Damska Liga
fa_jupiter_squash_damska_liga_zajawka

Sezon ligi kobiecej zaczyna się 6.01.2017r i kończy się 28.04.2017r. Dzięki podziałowi na grupy w lidze mogą wziąć udział zawodniczki na każdym poziomie umiejętności. W piątki o godzinie 18:00-20:00 grają grupy 1 i 2 (początkujące), natomiast w godzinach 20:00-22:00 grupy 3 i 4 (zaawansowane). Koszt wzięcia udziału: • Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (4 rozgrywki) - 140 zł • Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (5 rozgrywek) - 175zł • Opłata jednorazowa - 40 zł Dla posiadaczy karty Benefit: • Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (4 rozgrywki) - 80 zł • Opłata z góry jednorazowa za miesiąc kalendarzowy (5 rozgrywek) - 100zł • Opłata jednorazowa - 30 zł Zgłoszenia należy przesyłać organizatorom na adres e-mail: sergiusz.rowba@fitness-academy.com.pl Serdecznie zapraszamy!


 

Rezerwuj kort