Sprawdź skład swojego Ciała :)

28-02-2017

Medyczna waga i analizator składu ciała model MC 780 produkowana w Japoni przez firmę TANITA.

MC 780 MA jest to najnowszej generacji analizator składu masy ciała. Zastosowano w TANITA MC 780MA unikalną innowacyjną technologię wykorzystującą metodę bioimpedancji elektrycznej (BIA) i prąd o różnych częstotliwościach, które są zmieniane w trakcie pomiaru dzięki czemu pozwalają na dokładniejsze wyniki oraz zwiększenie powtarzalności otrzymanych rezultatów.

Dzięki różnym częstotliwościom urządzenie jest w stanie określić zawartość wody wewnątrz i zewnątrz komórkowej.

Dokładność wskazań tkanki tłuszczowej w modelu TANITA MC 780 MA wynosi aż 100 gramów ! Jest to szczególnie przydatne przy prowadzeniu różnego rodzaju badań naukowych nad otyłością i innymi chorobami związanymi z nieprawidłowym metabolizmem. 
Zaprojektowany przez japońskich inżynierów z TANITA przyjazny dla użytkownika kolorowy podwójny wyswietlacz LCD oraz intuicyjne menu pozwalają na szybkie i łatwe wprowadzenie danych . 
Bardzo dobrze rozwiązana graficzna interpretacja wyników w przejrzysty i czytelny sposób umożliwia wyświetlanie mierzonych parametrów i ich analizę natychmiast po pomiarze.

Całkowita analiza składa się z ilościowych informacji o tkance tłuszczowej, zawartości wody w organizmie z podziałem na wewnątrz komórkową i zewnątrz komórkową ( niezwykle przydatne w badaniu osób chorych gdzie wymagana jest analiza obrzęków w skutek nadmiaru wody w organizmie ) 
Segmentowa analiza zawiera m.in. rozłożenie masy w poszczególnych kończynach i korpusie ciała. Opcjonalne oprogramowanie GMON umożliwia analizę czasową mierzonych wartości takich jak tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa, tkanka kostna,woda i przechowywanie dowolnej ilości pomiarów w bazie danych.

(Źródło: http://www.tanitapolska.pl/)

fa_tanita_legnica

button_badz_na_biezaco_FB_Legnica