Profesjonalna opieka w cenie karnetu w Fitness Academy Silesia Star

02-03-2018

Dlaczego Fitness Academy Silesia Star jest idealnym miejscem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z treningiem ?

Spośród klubów na rynku wyróżnia nas (między innymi cheeky) indywidualne podejście klienta. To wyświechtane sformułowanie używane jest oczywiście w każdym przypadku, jednak stając się członkiem Fitness Academy, szybko przekonasz się, że w naszej społeczności jest to złoty standard.

Przebywający na siłowni zawsze w godzinach otwarcia klubu instrukorzy floorowi (będący również trenerami personalnymi) nazywają się tak właśnie dlatego, że przebywają na powierzchni treningowej, wśród naszych Klubowiczów. Są gotowi zawsze nieść pomoc w postaci rady, korekty lub asekuracji w trakcie wykonywania ćwiczenia, a także pełnią rolę gospodarza, do którego można zgłosić swoje zastrzeżenia i prośby dotyczące funkcjonowania klubu.

Specjaliści od aktywności ruchowej pomogą na przysługującej Ci konsultacji zdobyć wiedzę niezbędną do rozpoczęcia treningów i pokierują w treningach tak, żebyś zmierzał do obranego przez siebie celu.

Dodatkowo każdemu Klubowiczowi przysługuje pomiar metaboliczny na sprzęcie metaboliznym nowej generacji typu TANITA. Uzyskane wyniki, przedstawione w przejrzystej formie możesz także omówić z instruktorem, który wytłumaczy Ci chętnie co oznaczają poszczególne rubryki i co zrobić, żeby zmienić ich zawartość. cheeky

 

Zachęcamy do korzystania z pomocy specjalistów !

Wasze wyniki są ich największą inspiracją !

FA_OPIEKATRENERSKA_plakatweb

 

button_badz_na_biezaco_FB_Silesia_star