Benefit

Drodzy posiadacze karty Benefit Multisport!

glowna-honorujemy-karty-multi

W ramach posiadanej karty Benefit / Multisport proponujemy Państwu:

●  dostęp do klubów Fitness Academy w pełnych godzinach ich funkcjonowania

●  brak ograniczeń dotyczących długości wizyty w klubie,

●  możliwość uczestnictwa w zajęciach grupowych fitness na salach dostępnych w danym z Klubów (np. Studio Fitness, studio Body &Mind, studio TRX, studio Race Walking, studio Indoor Cycling, studio Pole Dance) takich jak: zumba, pilates, pump, fit camp, yoga, abt, TRX, Race Walking, Indoor Cycling, step, stretchning itp.

●  możliwość uczestnictwa w zajęciach na rowerach stacjonarnych- Indoor Cycling,

●  proponujemy zajęcia o różnej intensywności oraz dostosowane pod Państwa konkretne cele,

●  w pełni wyposażoną nowoczesną siłownię z rozbudowaną częścią do treningu wytrzymałościowego ( urządzenia cardio wyposażone w monitory LCD ) oraz obszerną częścią do treningu kształtującego sylwetkę - Sekcja XP (XPression),

●  sekcję ciężarów wolnych - klasycznego treningu siłowego,

●  możliwość skorzystania ze strefy SPA * (w zależności od Klubu: SAUNA ZIOŁOWA, SAUNA SUCHA (FIŃSKA), ŁAŹNIA BŁOTNA, STUDNIA ZANURZENIOWA, JAKUZZI , AUFGUSSY, WYPOCZYWALNIE, HAMMAM)

●  możliwość skorzystania ze zabiegów w strefie SPA wg opłat cennikowych zawartych w cenniku,

●  możliwość pozostawienia swojej pociechy w przygotowanej specjalnie na ten cel SALI ZABAW, gdzie nasza opiekunka jest do dyspozycji dzieci.

 

20x30_cennik benefit_web

(czas trwania wejścia oraz czas dodatkowy określony jest dla każdego klubu indywidualnie, natomiast każda dodatkowa minuta po przekroczeniu czasu wizyty w zalezności od Klubu- 40/45 groszy)

UWAGA !
Klientowi z kartą BENEFIT MULTISPORT korzystającemu z saunarium przysługuje dodatkowy „czas na przebranie się” (informacje o obowiązującym czasie przebrania się dostępne są w recepcji klubu) . Czas ten liczony jest od wejścia do wyjścia. Po przekroczeniu zadanego czasu Klientowi naliczana jest dopłata w kwocie 20,00 zł.

Zapraszamy !