Benefit

Drodzy posiadacze karty Benefit Multisport!

glowna-honorujemy-karty-multi

W ramach posiadanej karty Benefit / Multisport proponujemy Państwu:

●  dostęp do klubów Fitness Academy w pełnych godzinach ich funkcjonowania

●  brak ograniczeń dotyczących długości wizyty w klubie,

●  możliwość uczestnictwa w zajęciach grupowych fitness na salach dostępnych w danym z Klubów (np. Studio Fitness, studio Body &Mind, studio TRX, studio Race Walking, studio Indoor Cycling, studio Pole Dance) takich jak: zumba, pilates, pump, fit camp, yoga, abt, TRX, Race Walking, Indoor Cycling, step, stretchning itp.

●  możliwość uczestnictwa w zajęciach na rowerach stacjonarnych- Indoor Cycling,

●  proponujemy zajęcia o różnej intensywności oraz dostosowane pod Państwa konkretne cele,

●  w pełni wyposażoną nowoczesną siłownię z rozbudowaną częścią do treningu wytrzymałościowego ( urządzenia cardio wyposażone w monitory LCD ) oraz obszerną częścią do treningu kształtującego sylwetkę - Sekcja XP (XPression),

●  sekcję ciężarów wolnych - klasycznego treningu siłowego,

●  możliwość skorzystania ze strefy SPA * (w zależności od Klubu: SAUNA ZIOŁOWA, SAUNA SUCHA (FIŃSKA), ŁAŹNIA BŁOTNA, STUDNIA ZANURZENIOWA, JAKUZZI , AUFGUSSY, WYPOCZYWALNIE, HAMMAM)

●  możliwość skorzystania ze zabiegów w strefie SPA wg opłat cennikowych zawartych w cenniku,

●  możliwość pozostawienia swojej pociechy w przygotowanej specjalnie na ten cel SALI ZABAW, gdzie nasza opiekunka jest do dyspozycji dzieci.

tabela wysokości dopłat benefit

 

(czas trwania wejścia oraz czas dodatkowy określony jest dla każdego klubu indywidualnie, natomiast każda dodatkowa minuta po przekroczeniu czasu wizyty w zalezności od Klubu- 40/45 groszy)

UWAGA !
Klientowi z kartą BENEFIT MULTISPORT korzystającemu z saunarium przysługuje dodatkowy „czas na przebranie się” (informacje o obowiązującym czasie przebrania się dostępne są w recepcji klubu) . Czas ten liczony jest od wejścia do wyjścia. Po przekroczeniu zadanego czasu Klientowi naliczana jest dopłata w kwocie 20,00 zł.

Zapraszamy !